Element montażowy do bidetu, H112 Geberit DUOFIX 111510001
Zastosowanie
- Do montażu w instalacji naściennej częściowej lub o wysokości pomieszczenia przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej
- Do montażu w ściance systemu Duofix o wysokości pomieszczenia
- Do montażu w częściowej ściance systemu Duofix przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej
- Do montażu w ściance GIS częściowej lub o wysokości pomieszczenia przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej
- Do montażu na masywnej ścianie i obmurowania lub zamurowania
- Do montażu przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej
- Do montażu na podłożu o grubości warstw podłogi 0 - 20 cm
- Do bidetu z baterią stojącą
Charakterystyka
- Samonośny
- Wysokość zabudowy 112 cm
- Rama o profilu C 4x4 cm
- Rama malowana proszkowo, niebieski ultramaryna
- Rama z otworami ø 9 mm do zamocowania w drewnianej ścianie szkieletowej
- Rozstaw otworów montażowych bidetu 18 cm lub 23 cm
- Nogi ocynkowane, regulowane płynnie w zakresie od 0 - 20 cm
- Nóżki regulowane o 5 cm
- Obrotowa płyta pod nogę, do montażu w profilach UW50 i UW75
Zakres dostawy
- 2 przyłącza wody R 1/2"
- Kolano odpływowe ø 50 mm
- Uszczelka ø 44/32 mm
- 2 pręty gwintowane M12 do zamocowania ceramiki
- Materiał mocujący
Grupa Geberit jest światowym liderem w technologii sanitarnej. Od czasu założenia w roku 1874, firma zawsze była pionierem w tym sektorze. Konsekwentnie wprowadzają nowe, innowacyjne trendy. Biura Geberit działają w ponad 40 krajach. Sprzedaż koncentruje się jednak na głównych europejskich rynkach oraz rynkach wschodniej i południowej Europy. Geberit dostarcza swoje produkty do Azji i Ameryki Północnej dostosowując je do specyficznych potrzeb. W celu lepszej obsługi tych rynków Geberit wybudował lokalne biura w Szanghaju (Chiny) i Chicago (USA). Firma posiada 19 fabryk w ośmiu różnych krajach. Główna produkcja jest skoncentrowana w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.
Geberit działa obecnie w blisko osiemdziesięciu krajach świata, na wszystkich kontynentach. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Włoszech, Słowenii, USA oraz w Chinach. Grupa Geberit kontynuując stały wzrost osiągnęła w roku 2009 wartość sprzedaży na poziomie 2,2 mld CHF. Polska firma dystrybucyjna Geberit Sp. z o.o. została zarejestrowana w listopadzie 1995 roku. Aktualnie zatrudniając 50 osób, obejmuje zasięgiem swojego działania obszar całego kraju. Sprzedaż naszych produktów odbywa się wyłącznie poprzez sieć dystrybutorów. Fachową opiekę nad naszymi klientami sprawuje 29-osobowy zespół doradców technicznych i handlowych, a także ogólnopolska sieć certyfikowanych przez firmę Geberit serwisantów. Wybudowana w roku 2001 siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ul. Postępu 1. Mieści się tutaj nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne oraz działy logistyki, marketingu, produktów i księgowości.