Ulubione
5 rzeczy, które powinien mieć w łazience fan technologii

5 rzeczy, które powinien mieć w łazience fan technologii


Nowoczesne technologie nie omijają żadnego miejsca w domu – mamy inteligentne lodówki, oświetlenie zarządzane sterowane smartfonem a nawet zamki w drzwiach, które można otwierać lub zamykać z poziomu aplikacji. Trudno zatem, aby technologiczna rewolucja ominęła także łazienkę. Przedstawiamy ranking produktów, bez których nie może się obejść łazienka prawdziwego gadżeciarza!

1. System oczyszczania powietrza Geberit Duofresh

Największym problemem po skorzystaniu z toalety zawsze jest zapach. W ruch idą wtedy aerozole, a ten, kto ma szczęście, otwiera okno. Ale jak nie zastąpić nieprzyjemnego zapachu nadmierną ilością innego lub w jaki sposób skutecznie wietrzyć łazienkę podczas mrozów? Skuteczną odpowiedzią jest zawsze system Geberit Duofresh!

To nowoczesne rozwiązanie można zainstalować w każdej spłuczce Geberit Duofix. Polega ono na umieszczeniu specjalnego modułu, który odciąga nieprzyjemne zapachy tam, gdzie gromadzą się najpierw – we wnętrzu miski WC. Następnie filtrowane przez filtr ceramiczny, a potem wdmuchiwane z powrotem do łazienki w postaci czystego powietrza. Odwieczny problem zapachów znika! Co więcej, w zestawie znajduje się również kostkarka, zapewniająca przyjemny zapach spłukiwanej wody.

 

 2. Bezdotykowy przycisk spłukujący Geberit Sigma80

W zasadzie nie powinien się nazywać przyciskiem, ponieważ system bezdotykowego spłukiwania nie wymaga żadnego nacisku – wystarczy zbliżyć do niego dłoń. Geberit Sigma80 to szklana tafla z podświetlanym, eleganckim paskiem w pięciu kolorach do wyboru będzie świetnie prezentować się w łazience. To szczególnie wygodne rozwiązanie zwłaszcza do toalet, z których często się korzysta, takich jak WC dla gości – aby zapobiec roznoszeniu zarazków, najlepiej przecież w ogóle nie dotykać miejsc, w których mogą się one gromadzić.

 Geberit Sigma80

3. Moduł Geberit Monolith

Jeżeli z jakichś powodów w Twojej łazience nie można zainstalować stelaża podtynkowego albo chcesz czegoś naprawdę futurystycznego, moduł Geberit Monolith będzie idealnym wyborem. To stelaż natynkowy, ukryty w eleganckiej bryle z nowocześnie wyglądającego szkła. Wszystkie elementy, takie jak spłuczka, zawory, elementy montażowe ukryte są wewnątrz. Geberit Monolith to nowy wygląd Twojej łazienki zamknięty w stylowym, nomen-omen, monolicie.

 Moduł Geberit Monolith

4. Deska myjąca Geberit AquaClean 4000

Twoja toaleta już Ci się znudziła? Zawsze możesz ją wymienić. Albo uzupełnić o nowatorską deskę myjącą Geberit AquaClean 4000. Wyjątkowo prosta w montażu – instalujesz ją tak, jak każdą inną deskę WC, podłączasz wężyk do zaworu wody i wtyczkę do kontaktu... i gotowe! Deska Geberit AquaClean 4000 ma zbiornik z podgrzewaczem wody oraz funkcję obmywania dyszy myjącej przed i po każdym użyciu – dzięki temu masz gwarancję, że za każdym razem pozostanie czysta. Co więcej, wygląda kosmicznie – poczuj się w toalecie jak na własnym, prywatnym gwiezdnym niszczycielu.

 Geberit AquaClean 4000

5. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera Comfort

Gdy deska myjąca to za mało, wyborem pozostaje nic innego jak toaleta myjąca Geberit AquaClean! W dodatku w najbardziej rozbudowanym wariancie – AquaClean Mera Comfort. Ta toaleta to high-endowy produkt, który wyróżniają takie funkcje, jak podgrzewana deska, automatyczne podnoszenie pokrywy, wbudowany moduł Duofresh, sterowanie z poziomu pilota, panelu ściennego lub aplikacji czy regulowanie temperatury i natężenia wody.

W dodatku specjalna budowa miski pozwala na osiągnięcie jeszcze większego poziomu higieny – została wyposażona w pionierską technologię TurboFlush, która polega na usunięciu wewnętrznego kołnierza miski WC i jednoczesnym umieszczeniu otworu spłukującego w bocznej części misy. Sprawia to, że podczas spłukiwania woda wiruje we wnętrzu misy, czyniąc spłukiwanie jeszcze bardziej efektywnym.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera ComfortPRODUKTY Z ARTYKUŁU

Wkład (8 szt.) Geberit DUOFRESH 244.900.00.1
 
Stelaż podtynkowy do misek podwieszanych WC, UP 320, SIGMA, H112 Geberit DUOFIX 111.320.00.5
 
Stelaż do WC wiszącego H101 Geberit MONOLITH 131.021.SI.5 biały
 
Toaleta myjąca Geberit AQUACLEAN MERA COMFORT 146.212.11.1
 
Toaleta myjąca z deską wolnoopadającą Geberit AQUACLEAN 4000 SET 146.135.11.1
 
Wkład z filtrem ceramicznym Geberit DUOFRESH 243.970.00.1
 
Elektroniczny zestaw uruchamiający WC Geberit SIGMA80 116.090.SG.1 12 cm szkło czarne
 
Deska myjąca Geberit AQUACLEAN 4000 146.130.11.2
 
Moduł sanitarny H101 do WC Geberit MONOLITH 131.022.SL.5 szkło miętowe
 
POWIĄZANI PRODUCENCI