Ulubione
AMBIO – wyjątkowa kolekcja mebli Elita

AMBIO – wyjątkowa kolekcja mebli Elita


Nowoczesna łazienka wymaga specjalnej oprawy. Tak naprawdę w takim wnętrzu każdy detal wykończenia jest ważny. A szczególną rolę pełnią meble. To właśnie one nie tylko powinny pasować stylistycznie do wnętrza, ale także spełniać jak najlepiej swoją rolę. Jednymi z tych, które nie tylko zachwycają estetyką, ale i ergonomią są meble AMBIO Elita – wyjaśniamy dlaczego.


AMBIO – połączenie ergonomii i nowoczesnej estetyki

Najważniejszym meblem łazienkowym jest szafka pod umywalkę. To właśnie ona znajduje się zazwyczaj w centralnym punkcie i to właśnie na nią zwracamy uwagę zaraz po wejściu do wnętrza. Szafka podumywalkowa AMBIO, jest jednolitą bryłą z delikatnie zaokrąglonymi frontami. Meble posiadają szuflady z pełnym wysuwem, dzięki czemu przechowywanie w nich kosmetyków czy środków czystości jest jeszcze prostsze. Modele te zostały wyposażone w system cichego domyku, który odpowiedzialny jest za jeszcze bardziej komfortowe użytkowanie, a także i trwałość mebli. System ten zapobiega trzaskaniu szuflad czy drzwiczek i dzięki temu sam mebel ma dłuższą żywotność. Zaletą mebli Elita, jest także zabezpieczenie przed negatywnym działaniem wilgoci. Szafki i słupki zostały pokryte specjalną powłoką PCV. Powierzchnia płyt nie wybrzusza się i nie deformuje.


Kolekcja AMBIO – do jakich łazienkowych aranżacji pasuje?

Ze względu na design i kolorystykę, seria Elita AMBIO pasuje tak naprawdę do wielu współczesnych aranżacji. Meble dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, szarym i białym. Proste bryły pasują do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych oraz wszędzie tam, gdzie estetyka odgrywa dużą rolę. Szafki w kolorze niebieskim dobrze komponują się w jasnych łazienkach, gdzie same w sobie stanowią kontrapunkt kolorystyczny dla białej ceramiki, jasnych płytek czy chromowanej armatury. Meble w kolorze brązowym potrafią ocieplić wnętrze i dodać wyjątkowego charakteru. Meble białe są chyba najbardziej uniwersalne. Pasują do wielu aranżacji, a także nie pomniejszają optycznie wnętrza, co szczególnie w przypadku niewielkich łazienek ma spore znaczenie.POWIĄZANI PRODUCENCI