Ulubione
AMBIO – wyjątkowa kolekcja mebli Elita

AMBIO – wyjątkowa kolekcja mebli Elita


Nowoczesna łazienka wymaga specjalnej oprawy. Tak naprawdę w takim wnętrzu każdy detal wykończenia jest ważny. A szczególną rolę pełnią meble. To właśnie one nie tylko powinny pasować stylistycznie do wnętrza, ale także spełniać jak najlepiej swoją rolę. Jednymi z tych, które nie tylko zachwycają estetyką, ale i ergonomią są meble AMBIO Elita – wyjaśniamy dlaczego.


AMBIO – połączenie ergonomii i nowoczesnej estetyki

Najważniejszym meblem łazienkowym jest szafka pod umywalkę. To właśnie ona znajduje się zazwyczaj w centralnym punkcie i to właśnie na nią zwracamy uwagę zaraz po wejściu do wnętrza. Szafka podumywalkowa AMBIO, jest jednolitą bryłą z delikatnie zaokrąglonymi frontami. Meble posiadają szuflady z pełnym wysuwem, dzięki czemu przechowywanie w nich kosmetyków czy środków czystości jest jeszcze prostsze. Modele te zostały wyposażone w system cichego domyku, który odpowiedzialny jest za jeszcze bardziej komfortowe użytkowanie, a także i trwałość mebli. System ten zapobiega trzaskaniu szuflad czy drzwiczek i dzięki temu sam mebel ma dłuższą żywotność. Zaletą mebli Elita, jest także zabezpieczenie przed negatywnym działaniem wilgoci. Szafki i słupki zostały pokryte specjalną powłoką PCV. Powierzchnia płyt nie wybrzusza się i nie deformuje.


Kolekcja AMBIO – do jakich łazienkowych aranżacji pasuje?

Ze względu na design i kolorystykę, seria Elita AMBIO pasuje tak naprawdę do wielu współczesnych aranżacji. Meble dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, szarym i białym. Proste bryły pasują do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych oraz wszędzie tam, gdzie estetyka odgrywa dużą rolę. Szafki w kolorze niebieskim dobrze komponują się w jasnych łazienkach, gdzie same w sobie stanowią kontrapunkt kolorystyczny dla białej ceramiki, jasnych płytek czy chromowanej armatury. Meble w kolorze brązowym potrafią ocieplić wnętrze i dodać wyjątkowego charakteru. Meble białe są chyba najbardziej uniwersalne. Pasują do wielu aranżacji, a także nie pomniejszają optycznie wnętrza, co szczególnie w przypadku niewielkich łazienek ma spore znaczenie.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Elita AMBIO szafka podumywalkowa 80 cm 165886 biała
 
Elita AMBIO szafka podumywalkowa 60 cm 165883 biała
 
Elita AMBIO szafka podumywalkowa 60 cm 165885 niebieska
 
Elita AMBIO szafka podumywalkowa 80 cm 165887 szary
W magazynie
Elita AMBIO szafka podumywalkow... Elita AMBIO szafka podumywalkowa 80 cm 165887 szary
998,99 PLN 1405,84 PLN Oszczędzasz 28%
 
Elita AMBIO słupek łazienkowy wiszący 30x150 165892 biały
 
POWIĄZANI PRODUCENCI