Ulubione
Actima RIVEL - miska WC z deską wolnoopadającą najlepsza do Twojego wnętrza

Actima RIVEL - miska WC z deską wolnoopadającą najlepsza do Twojego wnętrza


Ceramika w łazience spełnia kilka ról. Poza typowo użytkową funkcją może stanowić również eleganckie uzupełnienie wnętrza, przez podkreślenie kształtów pozostałych elementów wyposażenia. Wówczas nawet zwykła miska WC staje się istotnym elementem wyposażenia wnętrza z wizualnego punktu widzenia całego projektu łazienki.
Marka Actima znana z niezwykłej dbałości o detale wykonania swoich  produktów w swojej ofercie posiada niezwykły zestaw, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom - mowa o misce wiszącej WC z deską wolnoopadającą Actima RIVEL. 

Zestaw Actima RIVEL  (CEAC.1708.500.WH, CEAC.1704.500.WH) to komplet gotowy do zainstalowania w toalecie wyposażonej w stelaż podtynkowy.  Actima zadbała, aby ceramika RIVEL została wyposażona w specjalistyczną powłokę zabezpieczającą Ceramic Guard. To powłoka, która w prosty sposób gwarantuje swoim użytkownikom niewiarygodnie łatwe czyszczenie.  Gładka powierzchnia powłoki zapobiega wchłanianiu wody i substancji oleistych dzięki czemu jest bardziej odporna na zbrudzenia i plamy, ułatwia czyszczenie i nie wchłania zapachów.
 
ŁazienkiABC.pl

Zestaw miski wiszącej WC wraz z deską Actima RIVEL to świetne rozwiązanie do niewielkich łazienek. Umieszczenie w łazience stelaża podtynkowego, na którym zawieszona zostaje  miska pozwala mocno zaoszczędzić miejsce potrzebne w niewielkich pomieszczeniach łazienki. Nieco mniejsze niż standardowe rozmiary miski nie tylko faktycznie zaoszczędzą miejsca, ale co istotne - optycznie zwiększą przestrzeń, której w domowej łazience zazwyczaj brakuje. 

Atutem zestawu Actima RIVEL jest dobrej jakości deska wolnoopadająca, która dostarcza niezwykłej wygody użytkowania - nie musimy bać się, że zapomnimy opuścić deskę i z hukiem uderzy ona o miskę wiszącą wc.

Zestaw miski wiszącej z deską wolnoopadającą Actima RIVEL to klasyczne połączenie niezwykłej jakości wykonania obu produktów - z dbałością o każdy detal, z nowoczesnym podejściem do designu. Świetnie sprawdzi  się zarówno w minimalistycznym wnętrzu łazienki singla, jak i w domowej łazience w której goszczą także dzieci. Prostota miski wc pozwoli na dobór pozostałych elementów wedle uznania - umiejętnie dobrane dodatki zyskają wdzięki, a dobrze dobrane płytki łazienkowe pozwolą na stworzenie indywidualnego wnętrza o którym każdy marzy.


POWIĄZANI PRODUCENCI