Ulubione
Antado - jesienne nowości w sklepie ŁazienkiABC.pl

Antado - jesienne nowości w sklepie ŁazienkiABC.pl


Miło nam poinformować, że wraz z nadejściem jesieni rozpoczęliśmy współpracę z polską frmą Antado, która na rynku pojawiła się w 1989 roku i już od dłuższego czasu wiedzie prym jako producent mebli łazienkowych. Z ogromnym powodzeniem kreują obowiązujące trendy, za którymi podąża wielu innych producentów. O sukcesie firmy Antado śwadczyć mogą liczne nagrody jakie zdobyła w przeciągu ostatnich kilku lat.

Nowością w ofercie mebli łazienkowych Antando jest aż dziewięć serii, które charakteryzują się nowoczesnością oraz szczególną dbałością o detale. Do gustu szczególnie przypadły nam trzy z nich.


Pierwszą wyróżniającą się kolekcją jest seria Rustic, która utrzymana jest w stylu rustykalnym. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż fronty mebli zostały ozdobione delikatną ramką oraz stylowym chromowanym uchwytem. Kolekcja dostępna jest w wersji podwieszanej lub ze stylizowanymi nóżkami. Szafki pod umywalkę zostały przygotowane pod dwa typy umywalek ceramicznych, w dwóch wariantach: z drzwiami lub szufladami. Zarówno szuflady jak i drzwi posiadają system cichego domykania, który niewątpliwie są atutem. 


Drugą kolekcją, która przykuwa uwagę jest seria Pacific, charakteryzująca się kombinacją czerni i bieli – takie klasyczne zestawienie kolorów spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom. Fronty szafek zostały ozdobione awangardowym wzorem morskich fal w unikalnym zestawieniu połysku i matu. Dodatkowym elementem dekoracyjnym frontów są lustrzane wstawki. Równie dużym plusem są zawiasy wyposażone w ciche domykanie. Do wyboru w tej serii mamy producent oferuje nam umywalki ceramiczne oraz dolomitowe. Niezwykle popularna seria Variete, dostepna równiez w kolorze czarny połysk


Ostatnią zaprezentowaną kolekcją jest Atlantic, która może poszczycić się znakiem Antado Prestige. Meble lakierowane są na wysoki połysk zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, co bez wątpienia rzutuje na ich oryginalność. Szafka pod umywalkę wyposażona jest w trzy wygodne szuflady z matami antypoślizgowymi. Za sprawą przemyślanego rozkładu szuflad, systemu cichego domyku firmy BLUM oraz eleganckim szklanym półkom wewnątrz regału otrzymujemy produkt na bardzo wysokim poziomie wzorniczym i użytkowym.W skład konceptu wchodzi pojemna szafka pod umywalkowa dostępna w dwóch szerokościach: 100 i 120 cm oraz wysoki regał boczny. Szafka pod umywalkę dostępna także w wersji z pełnym blatem do samodzielnego montażu dowolnego modelu umywalki. 


Poza przybliżonymi seriami, warto oczywiście zapoznać się z całą ofertą, ponieważ firma Atando posiada szeroką gamę mebli łazienkowych, którą z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy.


POWIĄZANI PRODUCENCI