Ulubione
Atlas i Lanta, czyli serie marki Roca, które zachwycają użytkowników

Atlas i Lanta, czyli serie marki Roca, które zachwycają użytkowników


Minimalizm jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań do polskich łazienek. Prostota i porządek są zatem tym, co już od dekady urzeka naszych rodaków. Klienci salonów łazienkowych  poszukują produktów zaawansowanych technologicznie, funkcjonalnych, oszczędnych i ekologicznych. W ten nurt świetnie wpisują się kolekcje baterii łazienkowych od Roca - serie LANTA i ATLAS.

Połączenie komfortu użyłkowania i niecodziennej estetyki produktu to właśnie te cechy, które wyróżniają  kolekcje baterii łazienkowych: Lanta oraz Atlas. Niezwykle sensualne linie korpusu, a nawet zmysłowa proporcja pomiędzy korpusem, a uchwytem doskonale oddają sens nurtu minimalizmu. To baterie, które zachwycają pięknem prostoty. Dzięki  temu serie Lanta i Atlas będą pasować do ceramiki o każdym kształcie: geometrycznym, prostokątnym, organicznym, asymetrycznym.

Obie serie marki Roca to baterie jednouchwytowe, które wyposażone zostały w funkcjonalny i ergonomiczny uchwyt.  To również urządzenia ekologiczne, dzięki którym zaoszczędzisz nie tylko wodę, ale również i pieniądze. W bateriach umywalkowych i bidetowych przepływ wody ograniczony jest do 5 litrów na minutę, a technologia Cold Start, nie pozwala na włączenie od razu gorącego strumienia - najpierw otwieramy zimną, a żeby włączyć ciepłą wodę trzeba przesunąć uchwyt w poziomie. Uruchomienie od razu gorącej wody powoduje stratę nie tylko samego surowca, ale również energii potrzebnej do podgrzania. Jeśli do zimnej wody dodawana jest stopniowo ciepła – wówczas uzyskujemy podwójną oszczędność, a dodatkowo zapewniamy maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Prawda, że to niezwykle ekonomiczne rozwiązane, które sprawi, że w Twoim portfelu zostaną pieniądze?

Baterie z serii Atlas świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno w wielkich pokojach kąpielowych, jak i niewielkich metrażowo łazienkach w polskim bloku. Wszystko dzięki jej niewielkim kształtom i nowoczesnemu designowi, który wpisze się w obecnie panujące trendy wnętrzarskie. Seria Lanta to seria baterii łazienkowych niezwykle uniwersalnych, która nie będzie stanowiła dominanty w aranżacji wnętrza, ale świetnie uzupełni tło każdej łazienki.

Baterie umywalkowe Atlas dostępne są aż w trzech wymiarach - od standardowej, przez medium, do wysokiej - co bez wątpienia daje większą  możliwość doboru rodzaju umywalki, jej kształtu czy wysokości. Dodatkowo baterie wannowo-natryskowa i natryskowa z tej serii wyposażone są w estetyczną i praktyczną półkę, dzięki czemu niezbędne kosmetyki będą zawsze w zasięgu ręki.

Zarówno seria baterii Roca Atlas, jak i Roca Lanta charakteryzują się zastosowaniem systemu Evershine, dzięki któremu powierzchnia baterii będzie odporna na plamy i zadrapania przez wiele lat.
Jak przystało na Rocę - markę cieszącą się niesłabnącą popularnością wśród polskich konsumentów, baterie zostały opatrzone 5-letnią gwarancją producenta.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria umywalkowa stojąca Roca ATLAS A5A3990C00
 
Bateria umywalkowa stojąca Roca ATLAS A5A3290C00
 
Bateria umywalkowa stojąca Roca ATLAS A5A3790C00
 
Bateria natryskowa ścienna Roca ATLAS A5A2190C00
 
Półka do baterii natryskowej do kompletowania A5A2190C00 Roca ATLAS A5B4961TP0
 
Bateria wannowa podtynkowa Roca ATLAS A5A2290C00
 
Bateria podtynkowa wannowo-natryskowa Roca ATLAS A5A0690C00
 
Bateria bidetowa Roca ATLAS A5A6090C00
Na zamówienie
Bateria bidetowa Roca ATLAS A5A...Bateria bidetowa Roca ATLAS A5A6090C00
640,00 PLN787,20 PLNOszczędzasz 18%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI