Ulubione
Axel DOTO PURE - wyjątkowa miska bezrantowa

Axel DOTO PURE - wyjątkowa miska bezrantowa


Projektanci marki Axel zdecydowanie poczuli powiew zbliżającej się wiosny i kreatywności. Do oferty siostrzanej marki Excellent dołączyła wyjątkowo elegancka miska bezrantowa WC DOTO PURE.

Marka AXEL to zdecydowanie marka zasługująca na zainteresowanie wszystkich tych, którzy w swoim wnętrzu cenią luksus i elegancję. Axel to siostrzana marka znanej wszystkim naszej rodzinnej marki Excellent – kto zatem chociaż raz miał styczność z produktami marki Excellent wie, że to marka projektowana na lata. Marka AXEL stała się reprezentantem wszystkiego tego, czemu przyświeca filozofia firmy – trwałość, dokładność, elegancja, design.

Projektanci marki AXEL bez wątpienia stanęli na wysokości zadania do oferty wprowadzając wyjątkową miskę WC AXEL DOTO PURE. Myli się ten, kto rzekłby, że to zwyczajna miska sedesowa. Miska wisząca WC DOTO PURE marki AXEL to z całą pewnością kwintesencja sanitarnego designu. Świetnie dopasowana stylistyką do współczesnych trendów, zaprojektowana w duchu minimalizmu, a do tego jeszcze wyprodukowana z dbałością o najmniejsze detale.
 
ŁazienkiABC.pl

Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski wc. 

Miska wisząca WC AXEL DOTO PURE  to produkt XXI wieku również pod względem ujęcia funkcjonalnego. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia wymagania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki. Bezpieczna i higienicznie czysta łazienka jest obecnie jednym z priorytetów życia rodzinnego. Marka AXEL doskonale rozumie, że maximum higieny i bezpieczeństwa przy minimalnej konieczności sprzątania jest tym, co doceni każda Pani domu. W trosce o spełnienie standardów higienicznym AXEL stworzył miskę pozbawioną zbędnego rantu pod którym gromadzą się najczęściej nieprzyjazne dla życia bakterie. Nowa miska bezrantowa AXEL DOTO PURE powstała na skutek potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim domownikom. 
 
ŁazienkiABC.pl

Specjalnie opracowana formuła spłukiwania pozwala zachować higieniczną czystość. Miska posiada szereg cech, które podkreślają jej wyjątkowość: łatwe czyszczenie, wysokiej jakości powłoka ceramiczna w kolorze buiały połysk,  kryte mocowania, uniwersalne spłukiwanie 6/3l oraz 4,5/3l.  Produkt posiada nierysującą się deskę z DUROPLASTu z możliwością jej szybkiego wypięcia. Metalowe zawiasy zapewniają stabilność. System Power Flush (spłukiwanie 4,5l) zapewnia ekonomiczne zużycie wody.

Miska AXEL DOTO PURE ukryta pod numerami CEAX.1404.485.WH i CEAX.1404.545.WH świetnie wpisuje się w  aktualnie panujący trend minimalizmu. Idealnie sprawdzi się w loftowym pomieszczeniu, albo w typowo męskiej, chłodnej aranżacji wnętrza.
 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Miska WC wisząca 48 cm bezrantowa z deską wolnoopadającą Excellent DOTO PURE RIM CEAX.1404.485.WH / CEEX.1404.485.WH
 
POWIĄZANI PRODUCENCI