Ulubione
Axel - zdecydowanie warto postawić na jakość

Axel - zdecydowanie warto postawić na jakość


Jeśli cenisz sobie nie tylko dobry design na światowym poziomie, ale i niezawodną markę będącą gwarantem najwyższej jakości materiałów mamy dla Ciebie produkt, który z całą pewnością przypadnie Tobie do gustu.

Marka AXEL, siostrzana marka znanej na polskim rynku marki Excellent,  powstała z myślą o kliencie, który szuka produktów w najwyższej jakości, które będą dbały o niego i jego otoczenie – z tą myślą wypuściła na sanitarny rynek system podtynkowy Axel PLATANIA SLIM.

Marka AXEL powstała z myślą o kliencie, który szuka produktów w najwyższej jakości, które będą dbały o niego i jego otoczenie. W przypadku marki AXEL liczą się nie tylko zastosowane materiały, ale również wzornictwo. Dzięki zastosowanym podzespołom, produkty Axel pozwalają cieszyć się trwałością i oszczędnością przez co stają się przyjazne dla środowiska.

Axel to synonim dbałości o jakość. Korpusy armatury AXEL wykonane są z wysokiej klasy chromowanego mosiądzu dodatkowo wzbogacone są o wysokiej jakości elementy użytkowe takie jak głowice Sedel czy perlatory Neoperl. Proponowany przez nas system podtynkowy Axel PLATANIA SLIM to niezwykłe wykonanie i bezpieczeństwo. W niezwykle prosty sposób pozwala zaoszczędzić wodę, a walory estetyczne tylko dodają mu uroku.

System prysznicowy Axel PLATANIA SLIM to zestaw, który sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience.
 
ŁazienkiABC.pl

W skład zestawu wchodzą:
- bateria prysznicowa Axel PLATANIA w kolorze chromu błyszczącego do montażu podtynkowego. Co docenią zawodowcy – przepływ wody na poziomie 3,5 litra na minutę przy równoczesnym zachowaniu ciszy przepływu!
- deszczownica kolorystycznie idealna zgrana z baterią podtynkową Axel PLATANIA. Deszczownica o najbardziej pożądanych na rynku rozmiarach 30x30 cm i ramieniem długim na 40 cm.
- wąż 150 cm, który wraz ze słuchawka jednofunkcyjną i uchwytem do jej montażu stanowią przysłowiowa kropkę nad i całego zestawu.
 
ŁazienkiABC.pl      ŁazienkiABC.pl

Zestaw prysznicowy Axel PLATANIA SLIM to połączenie nowoczesności i minimalizmu. System świetnie sprawdzi się w typowo męskich łazienkach – wówczas kwadratowe,  mocno geometryczne kształty podkreślą stanowczy i zdecydowany charakter łazienki. Równie dobrze jednak system Axel PLATANIA SLIM sprawdzi się w łazience utrzymanej w jasnej, kobiecej tonacji – w tym przypadku geometrycznie poprowadzona linia będzie stanowiła naturalną ozdobę wnętrza.
 


POWIĄZANI PRODUCENCI