Bateria AZALIA marki Deante w Rankingu Dobry Produkt

2016-01-27
Bateria AZALIA marki Deante w Rankingu Dobry Produkt
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Bateria AZALIA marki Deante w Rankingu Dobry Produkt

Bateria AZALIA marki Deante w Rankingu Dobry Produkt

2016-01-27

Niezwykle miło nam zaprezentować baterię wannową marki Deante, która zajęła 10 miejsce w zestawieniu Rankingu Dobry Produkt prezentowanym na łamach czasopisma Łazienka. Bateria marki Deante stała się jedną z najczęściej wybieranych baterii roku 2015, a to oznacza, że cieszy się nie tylko ogromnym zainteresowaniem Klientów, ale również – zwyczajnie spełnia aktualne trendy i piękna i funkcjonalności

Bateria wannowa AZALIA marki Deante jest jednym z najbardziej popularnych modeli baterii wannowych w salonach łazienkowych, a także w hurtowniach sanitarnych na terenie całej Polski. To niezwykłe wyróżnienie – każdy bowiem zdaje sobie  sprawę, że to zasadniczo od poziomu zadowolenia klienta zależy popularność i poziom sprzedaży danego produktu sanitarnego. 

Wspomniany ranking prezentuje wyniki ankiety przeprowadzonej wśród respondentów z ponad 80 salonów i hurtowni z całej Polski. Każda badana osoba wytypowała trzy najlepiej sprzedające się produkty w grupie modeli wannowych. Zakres badania opinii, a także ilość osób, która wzięła udział w tegorocznym badaniu sprawia, że udział i zakwalifikowanie się danego produktu w Rankingu Dobrego Produktu stanowi jedno z ważniejszych wyróżnień dla każdego producenta.
ŁazienkiABC.pl
 
Stylistyka baterii AZALIA bez wątpienia wpisuje się idealnie w nieustająco modny ostatnio geometryczny nurt w designie. Zdecydowanie zarysowane krawędzie, ostro poprowadzona linia i zdecydowany charakter sprawiają, że obok baterii Deante AZALIA nie można przejść obojętnie. Dla podkręcenia estetycznych wrażeń producent wyposażył baterię AZALIA w dwa rodzaje uchwytów – to od klienta zależy teraz ostateczny wygląd baterii. Dla tradycjonalistów producent Deante przewidział klasyczny,m standardowy chromowany uchwyt dźwigni. Dla tych bardziej odważnych klientów, spragnionych nutki szaleństwa w swojej łazience producent pomyślał o uchwycie dźwigni bogatej w charakterystyczne ornamenty.
ŁazienkiABC.pl
 
Ta możliwość wyboru daje szerokie pole do aranżacyjnych eksperymentów w urządzanych łazienkach, a jeżeli raz podjęta decyzja nie będzie zgodna z naszą artystyczną wizją to zawsze dźwignię możemy wymienić na drugą dostępną w zestawie.

Bateria wannowa AZALIA wyróżniona w Rankingu Dobry Produkt to nie tylko niezwykły design, ale także solidne wykonanie – masywny korpus przy równoczesnym zachowaniu dbałości o detale, a także najwyższa jakość użytych do produkcji materiałów jest tym, co przekonuje zdecydowaną większość jej użytkowników.

Bateria Azalia to również wysoka dbałość o szczegóły wykonania przejawiająca się w dopracowaniu każdego, nawet najdrobniejszego detalu produktu. Wszystkie te cechy sprawiają, że wyróżnienie, które otrzymała marka Deante nie zostało przyznane przez przypadek, a marka Deante nieustannie darzona jest wysokim poziomem zaufania.

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Kobiece spojrzenie na projektowanie łazienki

Czytaj

Powiązani producenci

Deante

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów