Ulubione
Bateria kuchenna Grohe Eurocube 31255000 - doskonała jakość to podstawa

Bateria kuchenna Grohe Eurocube 31255000 - doskonała jakość to podstawa


Wybór baterii kuchennej to jedna z ważniejszych decyzji w wyposażeniu mieszkania. O ile są artykuły na których można zaoszczędzić bez uszczerbku na jakości, o tyle nie warto tego robić w przypadku baterii kuchennej. Bateria kuchenna Grohe Eurocube 31255000 to najlepszy wybór!

 

Bateria zlewozmywakowa to element, który nadaje odpowiedniego designu całej kuchni. Z pozoru niewielki - w porównaniu do innych elementów wyposażenia kuchennego jednak niezwykle znaczący. Świadczy o dobrym guście właściciela, bądź o jego braku. Dobra jakość baterii kuchennej to podstawa – bez tego nawet najlepszy estetycznie produkt nie będzie mógł spełnić swojej funkcji i długo posłużyć. Wybierając baterię do kuchni, warto zwrócić uwagę czy pasuje do pozostałego wyposażenia – jeśli decydujemy się na wyposażenie w kolorze chromu – dobrze byłoby gdyby nasza bateria również była w tym odcieniu. Wyjątek stanowi biel lub połączenia kolorów z chromem, np. biel / chrom, czerń / chrom – ważne jest aby kuchnia była spójna estetycznie, chyba że zamierzony jest inny efekt.

 

Kolekcja baterii Eurocube

 

Kolekcja baterii Eurocube obejmuje kategorie baterii łazienkowych i baterię kuchenną o numerze 31255000. Całą serię cechują kwadratowe – kubistyczne kształty i oczywiście charakterystyczna dla marki Grohe wysoka jakość i nienaganna estetyka.
 Bateria kuchenna Eurocube

 

Do najistotniejszych właściwości baterii kuchennej Eurocube należy przede wszystkim – obrotowa 360°, wysoka wylewka zapewniająca komfort użytkowana w każdych warunkach. Wylewka o wysokości korpusu 309 mm i zasięgu 202 mm pozwala na swobodne korzystanie ze zlewozmywaka, a głowica ceramiczna 28 mm Grohe SilkMove zapewnia długi czas bezawaryjnego użytkowania baterii kuchennej Eurocube. Zastosowanie powłoki Grohe StarLight - trwałej, chromowanej powierzchni wyjątkowo odpornej na zanieczyszczenia, zarysowania i matowienie to dodatkowy atut baterii kuchennej 31255000.

 

Decyzja o zakupie baterii kuchennej Grohe Eurocube 31255000 z pewnością okaże się jedną z lepszych decyzji zakupowych do naszego mieszkania. Warto poczytać również opinie o produkcie, które z pewnością utwierdzą nas w przekonaniu, że jeśli bateria do kuchni to wyłącznie Grohe Eurocube!


 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria kuchenna Grohe EUROCUBE 31255000
Na zamówienie
Bateria kuchenna Grohe EUROCUBE...Bateria kuchenna Grohe EUROCUBE 31255000
1122,00 PLN1439,10 PLNOszczędzasz 22%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI