Ulubione
Baterie do łazienki Krakowskiej Armatury - seria SEELIT

Baterie do łazienki Krakowskiej Armatury - seria SEELIT


Krakowska Armatura wciąż jest liczącym się graczem na polskim rynku sanitarnym. Nieustannie zadziwia Klientów i w trosce o nich właśnie wprowadza nowość - kolekcję baterii łazienkowych SEELIT. Niezwykle proste, geometryczne wzory i niecodziennie zaskakująca konstrukcja są tym, co wraz z przyzwoitą ceną ma skusić Klienta.

Grupa Armatura, w branży znanan bardziej jako KFA, nieustannie od kilku juŻ lat jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Firma z Krakowa specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych.

Grupa Armatura realizuje pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego. Najwyższy stopień zadowolenia Klienta dla każdego producenta sanitarnego jest najważniejszym celem - KFA realizuje go na każdym kroku.

Seria baterii łazienkowych SEELIT to seria przeznaczona dla średniego segmentu rynkowego - praktycznie dla wszystkich zainteresowanych na wyciągnięcie ręki.

Armatura sanitarna, jak wszyscy wiedzą, to integralna część wyposażenia każdego domu. Od jej właściwego doboru zależy komfort użytkowania łazienki i ilość zużywanej wody. Grupa Armatura oferuje baterie wykonane z trwałych materiałów, wzbogacone o rozwiązania zapewniające długą, bezawaryjną eksploatację. Takie rozwiązanie technologiczne z całą pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy mają już dość nieustannie psujących się baterii - co wiecej, batrii, które odpowiednio duzo kosztowały.
 
ŁazienkiABC.pl
KFA Seelit bateria umywalkowa stojąca 5812-815-00

Armatura Sanitarna obok niezwykle dobrej jakości zapewnia klientowi również cenę - w przypadku serii SeeLit cena i jakość idą ze sobą krok w krok. Przyznajemy, to niezwykle cenione przez użytkowników połączenie w sanitarnym świecie.

Warianty ścienne baterii Seelit cechują się zdecycdowanym, geometrycznym korpusem o ostrych krawędziach oraz chromowanymi rozetami. W modelach stojących  z serii SeeLit uwagę przyciąga zwarta budowa i przystosowanie długości wylewki do specyfiki przyszłych zadań - to bez wątpienia argument będący w stanie przeknać niejedną Panią Domu. Któż bowiem lepiej jak kobiety wie, jak istotne okazuje się to w codziennym użytkowaniu?

Elementem łączącym wszystkie baterie Seelit jest płaski, wyprofilowany uchwyt, nadający armaturze lekkości i dyskretnej elegancji. Mimo charakterystycznych i zdecydowanych kształtów bateria nie tylko sprawdza się we wnętrzach, ale dodatkowo wygląda niezwykle elegancko.
 
ŁazienkiABC.pl
KFA Seelit bateria bidetowa 5817-015-00

Kolekcja baterii Seelit obejmuje stojący model umywalkowy, baterię kuchenną i umywalkowy z obrotową wylewką i bidetowy oraz ścienny wariant wannowy, natryskowy, umywalkowy i zlewozmywakowy. Każdy z nich wyposażony jest w regulator ceramiczny oraz oszczędzający wodę napowietrzacz. O trwałości i funkcjonalności rozwiązania decyduje również ponadczasowe, chromowane wykończenie. Baterie Seelit objęte są 100-letnią gwarancją na elementy odlewne i 5-letnią gwarancją na regulatory ceramiczne.


POWIĄZANI PRODUCENCI