Bezpieczeństwo kąpieli z powłoką Koło AntiSlide

2016-03-31
Bezpieczeństwo kąpieli z powłoką Koło AntiSlide
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Bezpieczeństwo kąpieli z powłoką Koło AntiSlide

Bezpieczeństwo kąpieli z powłoką Koło AntiSlide

2016-03-31

Łazienka jest takim miejscem w naszym domu w którym chcemy się czuć nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie. Biorąc również i ten aspekt pod uwagę specjaliści marki Koło zadbali o to, aby i pod prysznicem czuć się wyjątkowo bezpiecznie – powłoka antypoślizgowa AntiSlide jest tym rozwiązaniem, które sprawdza się zarówno w kabinach prysznicowych, jak i wannach marki Koło.

Każdy użytkownik wanny czy prysznica wie, jak nietrudno w łazience o wypadek. Warto zatem już na etapie wyboru wanny czy prysznica odpowiednio wcześniej pomyśleć o swoim bezpieczeństwie. Eksperci marki Koło zadbali o nasze bezpieczeństwo w sposób niezwykle innowacyjny  - stworzyli bowiem praktyczne i nowoczesne podejście do kwestii bezpieczeństwa – powłokę AntiSlide.

Specjalnie zaprojektowana powłoka AntiSlide redukuje ryzyko upadku, zapewniając maksimum bezpieczeństwa podczas kąpieli!

Bezpieczeństwo połączone z designem
Profesjonaliści z marki Koło doskonale wiedzą jak istotne jest bezpieczeństwo w łazience. Nie zapominają jednak o równie istotnej kwestii – jak design i estetyka. Właśnie przez wzgląd na doświadczenie w tworzeniu produktów niezwykle estetycznych, marka Koło KOŁO zaprosiła do współpracy Krystiana Kowalskiego, najwyższej klasy projektanta i autora wizerunków produktowych wielu marek na całym świecie. Całość powłoki AntiSlide została pomyślana i wykonana tak, by zapewnić zarówno estetyczny wygląd, jak też trwałość i higienę. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.
 
ŁazienkiABC.pl
Powloka Koło AntiSlide na brodziku

Krystian Kowalski to współtwórca Kompott Studio, nominowanego w 2010 roku do prestiżowej nagrody FX International Interior Design Award w kategorii Przełomowy Talent Roku. Już ta nominacja może sugerować jak ważny dla marki Koło jest design produktów. Od 2013 roku Krystian Kowalski prowadzi własne studio w Warszawie, współpracując z wiodącymi markami meblowymi  i produktowymi. Prace projektanta koncentrują się na poszukiwaniu inteligentnych rozwiązań, zorientowanych na potrzeby użytkowników. Jego projekty wykraczają poza przyjęte standardowo ramy, oferując świeże spojrzenie na funkcjonalność i design. 

Czym jednak jest sama powłoka AntiSlide?
Powłoka Koło AntiSlide jest niebywale nowoczesną nanotechnologią, która zapewnia maximum bezpieczeństwa w Twojej łazience. W niezauważalny sposób wpływa na poprawę stabilności w wannach i kabinach marki Koło, które zostały nią pokryte. Powłoka Koło AntiSlide jest niczym ochronny parasol, który chroni nas w trakcie prysznica przed poślizgnięciem i bolesnym upadkiem. Śmiało można rzec, że powłoka Koło AntiSlide  pełni rolę niewidocznego anioła stróża, który bacznie nas strzeże przed stłuczeniem czy nieszczęśliwym upadkiem.

Powłoka Koło AntiSlide bez wątpienia idealnie sprawdzi się w łazience rodziny, w której są małe dzieci. Dlaczego? To oczywiste – powłoka AntiSlide pomaga rodzicom okiełznać ich żywiołowość i zapewnia bezpieczną kąpiel.
 
ŁazienkiABC.pl
Detale powłoki AntiSlide marki Koło
 
Dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania powłoki AntiSlide, przeprowadzono szereg badań i testów, między innymi w Institut fur Wand und Bodenbelage SFV. Efektem tych działań jest zdobyty certyfikat, zgodny z normą DIN 51097. Tym samym warstwa AntiSlide jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku produktów akrylowych, które może pochwalić się certyfikatem potwierdzającym klasę odporności na poślizg. Dzięki wyjątkowej technologii produkcji, wysokiej jakości materiałom oraz niezwykłemu designowi powłoka AntiSlide to zupełnie nowe podejście do bezpieczeństwa w strefie kąpielowej!

WIĘCEJ W KATEGORII Brodziki prysznicowe

Jak wykończyć łazienkę w stanie developerskim?

Czytaj

Powiązani producenci

Koło

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów