Ulubione
Bisk Bamboo - miejska dżungla

Bisk Bamboo - miejska dżungla


Łazienka nie musi być nudna! Postaw na oryginalne dodatki marki Bisk i ciesz się świeżością w swojej łazience przez cały rok. Nowoczesne dodatki Bamboo swoją hipnotyzującą zielenią ożywią każde wnętrze!

 

Ogromna dostępność dodatków łazienkowych sprawia, że możemy wybierać spośród produktów różnych firm, wielu wzorów i kolorów. W zależności od kolorystyki i designu dominującego w pomieszczeniu jesteśmy w stanie wybrać do naszej łazienki idealnie dopasowane dodatki. Pamiętajmy, że wraz z rosnącą ilością dodatków zalewającą wręcz rynek sanitarny, często drastycznie spada jakość ich wykonania dlatego wybierając dodatki warto zwrócić uwagę aby nie tylko cieszyły nasze oko ale także pchodziły od zaufanego producenta. Marka Bisk od wielu lat specjalizuje się właśnie w dodatkach łazienkowych, a ceny artykułów są wprost proporcjonalne do ich jakości.

 

Ceramiczne akcesoria

 

Kolekcja dodatków do łazienki Bamboo to najnowsza seria oferowana przez markę Bisk. Akcesoria takie jak kubek kosmetyczny, dozownik mydła, mydelniczka wykonane zostały z ceramiki i zdobione są zielonym wzorem „bamboo”. W kolekcji znajdziemy również wagę łazienkową – również z delikatnym wzorem oraz zasłonkę i dwa rodzaje dywaników w kolorze zielonym oraz zasłonka ochronna do prysznica z tworzywa PVC.

 

 

Solidność wykonania i atrakcyjne wzornictwo to często doceniane atuty marki Bisk. Dzięki ponadczasowym, modnym wzorom wyrobów są one często wybierane przez Klientów. Biel w połączeniu z zielenią – kolory wykorzystane w serii Bamboo – to kolory idealnie komponujące się w wielu aranżacjach zarówno łazienki jak i toalety.

 

Seria Bamboo to aż osiem praktycznych produktów:

 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Kubek kosmetyczny na szczoteczki Bisk BAMBOO 05948
Produkt niedostępny
Produkt w archiwum
Kubek kosmetyczny na szczoteczk... Kubek kosmetyczny na szczoteczki Bisk BAMBOO 05948
15,00 PLN 18,45 PLN Oszczędzasz 18%
 
Mydelniczka stojąca Bisk BAMBOO 05947
Produkt niedostępny
Produkt w archiwum
Mydelniczka stojąca Bisk BAMBOO... Mydelniczka stojąca Bisk BAMBOO 05947
15,00 PLN
 
Kubek kosmetyczny Bisk BAMBOO 05946
Produkt niedostępny
Produkt w archiwum
Kubek kosmetyczny Bisk BAMBOO 0... Kubek kosmetyczny Bisk BAMBOO 05946
15,00 PLN 18,45 PLN Oszczędzasz 18%
 
Dozownik mydła Bisk BAMBOO 05945
Produkt niedostępny
Produkt w archiwum
Dozownik mydła Bisk BAMBOO 05945 Dozownik mydła Bisk BAMBOO 05945
17,00 PLN 18,45 PLN Oszczędzasz 7%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI