Ulubione
Ciepłe i nowoczesne wnętrze- Opoczno Metropolitan

Ciepłe i nowoczesne wnętrze- Opoczno Metropolitan


Łazienka od jakiegoś czasu kojarzona jest z białym pomieszczeniem, które jest sterylne. Jednak od jakiegoś czasu zmieniają się trendy. Współcześnie łazienka może wyglądać niemal jak salon tylko, że z urządzeniami sanitarnymi. Także wszystko zależy od gustu i w dużej części od naszej wyobraźni, która jak wiadomo nie ma żadnych ograniczeń. Z trendów, które są najczęściej wykorzystywane w aranżacji są takie, które nadają się bardziej do większych przestrzeni. Są też takie, które idealnie będą wyglądały nawet w najmniejszych łazienkach. Od jakiegoś czasu można zauważyć, że w toaletach coraz częściej pojawiają się elementy drewniane. Dzięki temu można wprowadzić do często surowego wnętrza ciepło i niepowtarzalny klimat.

Jednak drewno jakie powinno znaleźć się w łazience jest egzotyczne. Ma ono wiele zalet, i nadaje się do wilgotnych pomieszczeń. Jednak ma też jedną zasadniczą wadę- wysoką cenę. Nie każdego będzie stać na wyposażenie swojej łazienki w taki właśnie sposób. Wielu producentów wychodzi jednak naprzeciw wymaganiom swoich klientów. Wśród nich jest firma Opoczno. Producent ten znany jest najbardziej i kojarzony z płytkami ceramicznymi. Jednak w swoim szerokim asortymencie ma także meble łazienkowe, miski wc, umywalki, lustra.

Meble łazienkowe w kolorze drewna


W skład serii Opoczno Metropolitan wchodzą meble, które są w kolorze szarego dębu. Te Opoczno meble łazienkowe prezentują się wyjątkowo. Szafka podumywalkowa Opoczno metropolitan  w kolorze szarego dębu jest idealnym dodatkiem do nawet najbardziej surowych i zimnych wnętrz. Dzięki temu, że jest w kolorze drewna, od razu całe pomieszczenie w jakim zostanie ona zamontowana stanie się być cieplejsze. W takiej łazience tym samym jest przyjemniej przebywać na co dzień. Dzięki takim meblom można stworzyć łazienkę, która nie będzie tylko miejscem typowo użytecznym, ale także będzie strefą komfortu i relaksu. Kupując meble Opoczno warto zastanowić się nad całym zestawem wszystkich elementów z tej serii. Dzięki takiemu posunięciu będziemy mieli pewność, że wnętrze jest harmonijne, i że każdy element do siebie idealnie pasuje. Jest to także spora oszczędność czasu, gdyż nie trzeba szukać oddzielnie wszystkich produktów. Cała seria metropolitan Opoczno nadają się dla osób ceniących sobie miejski styl i lubiących żyć pełnią życia. Także te produkty są przede wszystkim eleganckie. Do szafki można dobrać umywalkę. Umywalka meblowa Opoczno charakteryzuje się prostymi i regularnymi kształtami. Nad umywalką dobrze będzie powiesić lustro łazienkowe Opoczno, które posiada podświetlenie LED. Dla osób aktywnych, które nie mają zbyt wiele czasu na sprzątanie i cenią sobie nowoczesne rozwiązania, idealna będzie miska wc, która posiada specjalną powłokę Perfect Clean-  czyli system dzięki któremu nalot z kamienia, czy brud nie osadza się tak łatwo.

Na rynku jest wielu producentów, którzy posiadają w swojej ofercie różne produkty dostosowane do potrzeb współczesnego Klienta, który jest świadomy i wie czego chce.  Łazienka jest pomieszczeniem, w którym każdy z domowników powinien czuć się dobrze. W końcu, to właśnie w niej spędzamy sporą część swojego czasu. Podczas dokonywania wyboru elementów wyposażenia łazienki warto sprawdzić serię Metropolitan Opoczno, gdyż ona potrafi zmienić charakter każdej łazienki. Może być ona miejscem nowoczesnym i eleganckim.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Umywalka meblowa 70 cm Perfect Clean Opoczno METROPOLITAN OK581-005-BOX
 
Szafka podumywalkowa 100 cm Opoczno METROPOLITAN OS581-008
 
Szafka podumywalkowa 60 cm Opoczno METROPOLITAN OS581-005 biała
 
Szafka podumywalkowa 80 cm Opoczno METROPOLITAN OS581-006 szary dąb
 
Szafka podumywalkowa 70 cm Opoczno METROPOLITAN OS581-001 szary dąb
 
Lustro 70x60 z oświetleniem LED i włącznikiem na podczerwień Opoczno METROPOLITAN OS581-014
 
Lustro 80x60 z oświetleniem LED i włącznikiem na podczerwień Opoczno METROPOLITAN OS581-015
 
Słupek wiszący 40x153x30 cm METROPOLITAN Opoczno HIGH STREET biały OS581-009
 
Szafka podumywalkowa 60 cm Opoczno METROPOLITAN OS581-002 szary dąb
 
Szafka podumywalkowa 70 cm Opoczno METROPOLITAN OS581-004 biała
 
POWIĄZANI PRODUCENCI