Ulubione
Deante ABELIA  - dlaczego tej deszczownicy jeszcze nie masz w swojej łazience?

Deante ABELIA - dlaczego tej deszczownicy jeszcze nie masz w swojej łazience?


Uzyskać tytuł Produktu Roku 2015 to nie lada wyczyn. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że rocznie w Polsce na rynek sanitarny dzielnym krokiem wkracza blisko trzy tysiące produktów. Jest jednak produkt wyjątkowy, który na głowę pobił wszystkie produkty w swojej kategorii - deszczownia prysznicowa ABELIA marki DEANTE. Deszczownia ta otrzymała wyróżnienie w kategorii armatura.

To już kolejna prestiżowa nagroda wnętrzarska będąca ukoronowaniem designu i funkcjonalności produktu marki Deante.

Deszczownia ABELIA wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu spełnia wysokie wymagania klientów. Wyróżnia ją delikatny, obły korpus zintegrowany z baterią. To niezwykła deszczownia, która wykonana została z mosiądzu i plastiku, ale ku zaskoczeniu niedowiarków, opatrzona została aż dwuletnią gwarancją producenta. Regulowana wysokość drążka pozwala dopasować deszczownię do najbardziej wymagających pomieszczeń - jej zakres od 110 do 130 cm z całą pewnością potrafi wpasować się tam, gdzie inne deszczownice zwyczajnie się nie mieszczą.
ŁazienkiABC.pl

Deszczownica Deante ABELIA to zdecydowanie produkt na miarę naszych czasów - świetnie podkreślona linia, zdecydowane krawędzie, które nadają mocny wydźwięk całego elementu. Deante ABELIA to także przemyślany każdy szczegół - od najbardziej optymalnych rozmiarów i parametrów samej deszczownicy, po elementy wykończeniowe i widoczne dla oka detale. Świetnie sprawdzi się w łazienkach o mocnych barwach z elementami drewna, w nieco spokojniejszych wnętrzach z całą pewnością zdeterminuje całą przestrzeń.

Marka Deante od zawsze świetnie rozumiała potrzeby polskich konsumentów, tak jest i teraz - dla najbardziej wymagających odbiorców stworzyła niecodziennie trafne połączenie - deszczownicę ABELIA z baterią termostatyczną Deante CASCADA NAC 017T.

To z całą pewnością element wyposażenia łazienki na który warto zwrócić uwagę. Deszczownica przeznaczona została do nowoczesnych, designerskich kabin prysznicowych. Polecana dla rodzin z dziećmi dzięki niezwykle funkcjonalnemu połączeniu z baterią natryskową wyposażoną w termostat - to ona właśnie daje gwarancję bezpiecznej kąpieli bez strachu o poparzenie. To także najlepszy sposób, aby szybko znaleźć sie pod strumieniem wody o optymalnej temperaturze.

ŁazienkiABC.pl
Co wyróżnia deszczownicę Deante ABELIA?

W skład zestawu wchodzą dwie kluczowe gwiazdy - bateria termostatyczna Deante CASCADA NAC 017T wyróżniona nagrodą Diamentu Meblarstwa 2015, a także deszczownica Deante ABELIA wyróżniona nagrodą Produktu Roku 2015. Całości zestawu dopełnia słuchawka i wąż prysznicowy marki Deante. System anti-calc w który wyposażona została deszczownica i słuchawka Deante, przeciwdziała osadzaniu się kamienia, dzięki czemu przedłuża trwałość i niezawodność działania.

Co ważne  całość proponowanego zestawu -  deszczownica ABELIA z baterią termostatyczną Deante CASCADA NAC 017T -  wpisuje się we współczesny nurt współżycia z naturą. Filozofia PROECO, która przyświecała tworzeniu tego zestawu zapewnia, że dzięki zastosowanym najnowszym technologiom w tym zestawie pozwala ograniczyć zużycie wody podczas normalnego użytkowania nawet o 50% - kogo ten argument by nie przekonał?
 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Deszczownica Abelia z baterią termostatyczną Deante CASCADA NAC 017T
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Deszczownica Abelia z baterią t...Deszczownica Abelia z baterią termostatyczną Deante CASCADA NAC 017T
1614,00 PLN1899,00 PLNOszczędzasz 15%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI