Ulubione
Deante LUCERNA - nowość, która pobija rynek łazienkowy

Deante LUCERNA - nowość, która pobija rynek łazienkowy


Mając na względzie jak istotne okazuje się połączenie komfortu użytkowania baterii łazienkowych z dbałością o idealny wygląd naszej łazienki, marka Deante wprowadziła na rynek branży sanitarnej nową linię baterii łazienkowych ukrytych pod nazwą serii LUCERNA.

Łazienka to pomieszczenie, które najczęściej urządzamy w stylu klasycznym - to jakby uniwersalny design, który zapewnia, że nasza łazienka będzie cieszyła nasze oko nieprzerwanie przez kilka lat. W stylu klasycznym nie ma nic złego - jest stonowany, wyważony i zasadniczo chyba akceptują go wszyscy. Co jednak w przypadku gdy marzysz o nieco innej aranżacji niż wszyscy Twoi znajomi?

Tutaj z pomocą przychodzi polska firma Deante, która wprowadziła na rynek branżowy serię baterii do łazienki ukrytych pod nazwą LUCERNA. LUCERNA to seria Deante przeznaczona dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś więcej do swojej łazienki, dla tych bardziej odważnych, którzy poszukują baterii łazienkowej będącej zwieńczeniem całej aranżacji łazienki.

Marka Deante oferuje aż 7 lat gwarancji producenta na wszystkie baterie z serii LUCERNA, a jest z czego wybierać. Wszystkie jej baterie zostały wykończone w chromie i należą do klasy przepływu A - poniżej 15 L/min.

Wśród baterii łazienkowych Deante LUCERNA znajdziemy:
- bateria wannowa bez zestawu natryskowego Deante LUCERNA BEL 010D
- bateria umywalkowa stojąca z korkiem metalowym Deante LUCERNA BEL 021D
- bateria prysznicowa bez zestawu prysznicowego Deante LUCERNA BEL 040D
- bateria umywalkowa ścienna Deante LUCERNA BEL 050D

Seria baterii łazienkowych LUCERNA Deante to baterie, których opływowy kształt i niezwykle zgrabna linia jest tym, co nie pozwala oderwać od baterii wzroku. Chromowane baterie charakteryzują się zaokrąglonymi kształtami, które widoczne są zarówno w dźwigni, pokrętłach, jak i masywnym korpusie. Producent zadbał, aby każdy zainteresowany w zależności od potrzeb znalazł baterię idealną do swojego wnętrza. Co więcej - producent zadbał nawet o to, aby w całym naszym domu panowała harmonia i stworzył również baterie kuchenne z serii LUCERNA, aby wszystkie pomieszczenia cieszyły nasze oczy.
 
ŁazienkiABC.pl
Bateria umywalkowa stojąca z korkiem metalowym Deante LUCERNA BEL 021D

Do zlewozmywaka kuchennego możemy wybrać jedną z dwóch typów baterii: baterię zlewozmywakową ścienną Deante Lucerna BEL 080D  i baterię zlewozmywakową stojącą Deante LUCERNA BEL 060D. Co istotne dla każdego użytkownika - wszystkie baterie Deante serii LUCERNA wyposażone zostały w wylewkę obrotową, która zapewnia niezwykłą funkcjonalność, ale również producent zadbał, aby każda bateria miała wbudowaną głowicę ceramiczną najwyższej jakości, aby zapewnić długoletnie zadowolenie z wybranej baterii marki Deante.


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria kuchenna Deante LUCERNA BEL 060D
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria kuchenna Deante LUCERNA...Bateria kuchenna Deante LUCERNA BEL 060D
169,00 PLN199,00 PLNOszczędzasz 15%
 
Bateria prysznicowa Deante LUCERNA BEL 040D
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria prysznicowa Deante LUCE...Bateria prysznicowa Deante LUCERNA BEL 040D
197,10 PLN219,00 PLNOszczędzasz 10%
 
Bateria umywalkowa stojąca Deante LUCERNA BEL 021D
 
Bateria wannowa Deante LUCERNA BEL 010D
W magazynie
Bateria wannowa Deante LUCERNA ...Bateria wannowa Deante LUCERNA BEL 010D
242,10 PLN269,00 PLNOszczędzasz 10%
 
Bateria umywalkowa ścienna Deante LUCERNA BEL 050D
 
POWIĄZANI PRODUCENCI