Ulubione
 Deante dla małych łazienek

Deante dla małych łazienek


Niewielka przestrzeń łazienki to problem wielu osób, które mieszkają w bloku. Jak zaaranżować wymagającą przestrzeń? Oto kilka sprytnych rozwiązań proponowanych przez polską firmę Deante, która od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji wyposażenia łazienek i kuchni.

Deszczownia także w wannie

Właściciele małych łazienek często muszą wybierać pomiędzy montażem wanny i kabiny natryskowej. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, ale też niedostatki. Projektanci Deante zaproponowali więc produkt łączący to, co najlepsze w każdym z nich – deszczownię Jaskier dedykowaną zarówno wannom, jak i kabinom.

Deszczownia Jaskier została wyposażona w baterię wannową z wygodną wylewką, górną głowicę deszczową i słuchawkę. Ma poręczny system przełączania wypływu wody z poszczególnych źródeł. Dla porównania zestaw składający się ze standardowej baterii wannowej i deszczowni wymaga dwukrotnego przełączania funkcji – najpierw należy użyć przełącznika umieszczonego na baterii, a następnie tego znajdującego się na deszczowni. Tymczasem przełącznik Jaskra pozwala płynnie uruchamiać wypływ wody z trzech źródeł – dolnej wylewki, słuchawki i górnej głowicy. Co więcej, wysokość głowicy deszczowni można

regulować w zakresie od 110 do 120 cm, dostosowując ją do wzrostu użytkowników. Aranżację łazienki można uzupełnić innymi produktami z serii Jaskier od Deante, np. baterią umywalkową  z charakterystyczną zwężaną dźwignią.

 

Składana bateria

Długa wylewka baterii wannowej może niekiedy zajmować cenną przestrzeń i przeszkadzać w trakcie kąpieli. Rozwiązaniem tego problemu jest instalacja baterii Maruna ze składaną wylewką, pełniącą jednocześnie funkcję przełącznika wanna/prysznic. Po rozłożeniu wylewki baterii napełnisz wannę. Chcąc otworzyć strumień w słuchawce, złóż wylewkę równolegle do korpusu.

 

Seria Maruna zaprojektowana przez firmę Deante oprócz baterii wannowej obejmuje także umywalkową i natryskową. Do wszystkich modeli można dobrać kolorowe dźwignie w jednym z czterech kolorów: energetycznym turkusie, eleganckim fiolecie, minimalistycznej bieli i głębokiej czerni. Taki barwny akcent będzie prostym sposobem na dodanie charakteru stonowanemu wnętrzu.


Sprytna kabina

Wybór kabiny natryskowej to jedna z kluczowych decyzji, którą należy podjąć podczas urządzania łazienki. Kerria marki Deante to produkt idealny dla posiadaczy bardzo małych łazienek, gdzie liczy się każdy centymetr. Kabina została wyposażona w drzwi składane do środka. Ten nietypowy zabieg pozwala na złożenie tafli szkła płasko przy ścianie, pozwalając tym samym powiększyć powierzchnię użytkową łazienki niemal o metr kwadratowy. Dzięki temu użytkownicy mogą zyskać cenną przestrzeń, gdy nikt nie korzysta z prysznica. Kerria jest dostępna w dwóch wymiarach – 80 i 90 cm szerokości, co pozwala na wykorzystanie jej nawet w mikroskopijnych wnętrzach.

 

Kabina Kerria jest pokryta powłoką Active Cover, ułatwiającą spływanie wody i chroniącą przed powstawaniem osadu oraz kamienia. Dzięki niej użytkownicy mogą w łatwy sposób utrzymać kabinę w czystości.  Można ją zamontować bezpośrednio na podłodze. Wówczas, zamiast standardowego brodzika, należy zainstalować odpływ liniowy dostępny w ofercie Deante. Odpływy pozwalają zachować jednolitą podłogę w pomieszczeniu, pokrytą tym samym rodzajem płytek, co optycznie powiększa pomieszczenie i wprowadza w nim ład.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Kabina kwadratowa 90x90 Deante FUNKIA KYC 041K
W magazynie
Kabina kwadratowa 90x90 Deante ... Kabina kwadratowa 90x90 Deante FUNKIA KYC 041K
513,00 PLN 729,00 PLN Oszczędzasz 29%
 
Deszczownia Peonia 5-funkcyjna z baterią mieszaczową Deante PEONIA NAC 019M
 
Deszczownia Mak 3-funkcyjna Deante CASACADA NAC 01KK
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Deszczownia Mak 3-funkcyjna Dea... Deszczownia Mak 3-funkcyjna Deante CASACADA NAC 01KK
279,00 PLN 322,00 PLN Oszczędzasz 13%
 
Kompletna deszczownia z baterią mieszaczową Deante HIACYNT NAC 01QM
 
Deszczownia + bateria + słuchawka 3 funkcje Deante PEONIA NAC 01EM
 
Deszczownia z kolumną bez baterii Deante VERO NBV 051K
 
Kabina kwadratowa 90x90 Deante ABELIA KTA 043P
W magazynie
Promocja
Kabina kwadratowa 90x90 Deante ... Kabina kwadratowa 90x90 Deante ABELIA KTA 043P
1527,00 PLN 1849,00 PLN Oszczędzasz 17%
 
Deszczownia Deante NUOVO NBO 051K
W magazynie
Deszczownia Deante NUOVO NBO 051K Deszczownia Deante NUOVO NBO 051K
166,00 PLN 302,90 PLN Oszczędzasz 45%
 
Odpływ liniowy z kołnierzem 100 cm Deante KOL 010A
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Odpływ liniowy z kołnierzem 100... Odpływ liniowy z kołnierzem 100 cm Deante KOL 010A
420,00 PLN 579,00 PLN Oszczędzasz 27%
 
Deszczownia z baterią termostatyczną Deante CASCADA CUBIC NAC 01AT
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Deszczownia z baterią termostat... Deszczownia z baterią termostatyczną Deante CASCADA CUBIC NAC 01AT
1049,00 PLN 1472,00 PLN Oszczędzasz 28%
 
Odpływ liniowy z kołnierzem ze wzorem 60 cm Deante KOL 006C stal nierdzewna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Odpływ liniowy z kołnierzem ze ... Odpływ liniowy z kołnierzem ze wzorem 60 cm Deante KOL 006C stal nierdzewna
338,00 PLN 499,00 PLN Oszczędzasz 32%
 
Odpływ liniowy z rusztem pełnym 60 cm Deante KOL 006B stal nierdzewna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Odpływ liniowy z rusztem pełnym... Odpływ liniowy z rusztem pełnym 60 cm Deante KOL 006B stal nierdzewna
364,00 PLN 499,00 PLN Oszczędzasz 27%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI