Ulubione
Deszczownia Deante JASKIER - gdy trudno wybrać między wanną, a prysznicem

Deszczownia Deante JASKIER - gdy trudno wybrać między wanną, a prysznicem


Należysz do osób ceniących sobie luksus i wygodę? Nie możesz zrezygnować z wygodnej wanny na rzecz ekonomicznego prysznica? Zdecydowanie nie jesteś zatem sam! Dla wszystkich ceniących sobie codzienną wygodę marka Deante zaprojektowała uniwersalną deszczownicę – idealnie sprawdzi się w zarówno w zestawieniu z wanną, jak i z kabiną prysznicową.

Doskonale wiemy jak trudno jest wyrzec się luksusu. Każdy z nas po ciężkim dniu pracy marzy tylko i wyłącznie o chwili relaksu pod rześkim strumieniem wody. Idealnym rozwiązaniem byłoby posiadanie w jednej łazience zarówno kabiny prysznicowej i wanny – któż jednak w polskich realiach jest w stanie sobie na takie rozwiązanie pozwolić? O ile koszty jeszcze bywają do przełknięcia, o tyle metraż polskich mieszkań bywa zwyczajnie bezlitosny.

Niezwykle mądrym i przemyślanym rozwiązaniem jest pozostawienie we wnętrzu naszej łazienki wanny, którą zaopatrzymy dodatkowo w szklany parawan osłaniający łazienkę przed strumieniem prysznica. Takie rozwiązanie stanowi coraz częściej wybierane wyjście w polskich łazienkach – niewielkim nakładem finansowym nie trzeba bowiem rezygnować ani z kojącej wieczornej kąpieli, ani z szybkiego prysznica.
W przypadku takiego rozwiązania marka Deante idzie krok w krok za Klientem – stworzyła niezwykle estetyczną i przy tym uniwersalną deszczownicę prysznicową JASKIER, która świetnie pasuje w rozwiązaniu połączenia wanny z prysznicem.

Bez wątpienia deszczownica prysznicowa Deante JASKIER to jeden z niewielu modeli na polskim rynku skierowany zarówno do miłośników prysznica, jak i fanów kąpieli w pachnącej pianie. Właściciele kabin prysznicowych zyskują dostęp do wylewki, pomocnej w szybkim napełnianiu wiadra czy miski. Natomiast  miłośnicy pluskania w wannie mogą korzystać z dodatkowej, górnej głowicy, zapewniającej lekki masaż całego ciała. Deszczownia Jaskier została wyposażona w wygodny system przełączania wypływu wody z poszczególnych źródeł.  Musicie przyznać Państwo, że to idealne połączenie, prawda?

Niezwykle prosta obsługa deszczownicy Deante  JASKIER sprawia, że w krótkim czasie produkt ten stał się  niekwestionowanym ulubieńcem polskich konsumentów. Przełącznik deszczownicy Deante JASKIER , w postaci wygodnego pokrętła, pozwala płynnie uruchamiać wypływ wody z trzech źródeł – dolnej wylewki, słuchawki i górnej głowicy. Co więcej, głowicę deszczowni można regulować w zakresie od 110 do 120 cm, dostosowując ją do wzrostu użytkowników.

Nowoczesne wzornictwo przy zachowaniu klasycznego designu jest tym, co zwyczajnie przykuwa uwagę polskiego konsumenta posiadającego wysmakowane już gusta. Subtelna bryła i obłe kształty sprawiają, że będzie się doskonale prezentować w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Zachowanie klasycznego koloru chromu jest gwarancją dopasowania deszczowni Deante JASKIER do większości elementów armatury znajdującej się w łazienkach.  Produkt uzupełnia serię Deante JASKIER  składającą się m.in. z baterii łazienkowych z charakterystyczną zwężaną dźwignią. Wysoką jakość użytych materiałów oraz niezawodność potwierdza 5-letnia gwarancja.


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Deszczownia wannowo-natryskowa z głowicą okrągłą 200 mm oraz wylewką wannową Deante CORIANDER NAC 01JM
 
POWIĄZANI PRODUCENCI