Ulubione
Deszczownica Paffoni - wysokiej klasy komfort

Deszczownica Paffoni - wysokiej klasy komfort


Deszczownica to komfortowe urządzenie pozwalające nam przenieść się z kabiny prysznicowej wprost pod strumień delikatnego deszczu. Deszczownica nie tylko zwiększa komfort kąpieli ale za pomocą wewnętrznego systemu napowietrzania kropli wody pomaga nam również każdego dnia oszczędzać wodę. Deszczownie Paffoni LEVEL ZSOF075CR oraz STICK ZSOF074CR to obecnie jedne z częściej wybieranych produktów w sklepie ŁazienkiABC.pl dlatego chcemy je przybliżyć tym osobom, które nie miały jeszcze okazji przekonać się o ich niezwykłości.

 fot. bagnoidea.com

Deszczownica - nowy wymiar komfortu

Deszczownica jest elementem prysznica montowanym na suficie lub na ścianie. Od tradycyjnej słuchawki odróżnia go wielkość oraz rodzaj strumienia. Odpowiednie rozproszenie wody zapewnia komfortową kąpiel w strugach imitujących deszcz. W odróżnieniu od prysznica, poza funkcją pozwalającą nam zachować higienę, deszczownica dba również o samopoczucie delikatnie masując ciało każdorazowo kiedy zechcemy z niej skorzystać. Często, producenci oferują deszczownice z możliwością regulacji strumienia, która pozwala nam dobrać intensywność natrysku do własnych potrzeb. Dzięki napowietrzaniu kropli przez wewnętrzny system wytwarzający pęcherzyki powietrza zwiększa się optycznie ilość wody co pozwala nam komfortowo i oszczędnie korzystać z deszczownicy. Głowicę natryskową dobieramy najczęściej kierując się jej wyglądem oraz tym czy pasuje do wybranej przez nas baterii podtynkowej i drążka natryskowego. Najpopularniejszymi, a zarazem najczęściej wykorzystywanymi do produkcji głowic materiałami są: mosiądz, metal lub tworzywo sztuczne. Na pierwszy rzut oka ciężko jest rozróżnić z jakiego materiału wykonana jest dana deszczownia co wnika z wykończenia – prawie wszystkie wykończone są w kolorze chromu, satyny lub inox.

Cenione przez użytkowników -  niezawodne deszczownice Paffoni

Jednym ze znanych i cenionych producentów w branży łazienkowej jest Paffoni. Marka na tle innych w swojej klasie wyróżnia się dobrym, włoskim designem, który przelewa na swoje produkty wśród których znajdziemy: baterie łazienkowe, zestawy prysznicowe oraz deszczownice. Te ostatnie cieszą się wśród naszych Klientów niesłabnącą popularnością.

Deszczownice Paffoni, zarówno deszczownica Level jak i Stick wyposażone są w jeden strumień wody, który potocznie nazywany jest deszczowym. Strumień deszczowy to rozłożysty deszcz w postaci cienkich strużek wody wydobywających się z kilkudziesięciu dysz o niewielkiej średnicy. To idealny strumień to codziennej orzeźwiającej i wzmacniającej kąpieli.

Deszczownia Paffoni LEVEL ZSOF 075 o kwadratowym kształcie i wymiarze 20 cm wykonana została z metalu i wykończona chromem błyszczącym co nadaje jej wygląd najwyższej klasy urządzenia. Deszczownica przeznaczona jest do montażu ściennego lub sufitowego – jeśli zdecydujemy się na ścienny potrzebować będziemy jeszcze ramienia ZSOF063CR. Deszczownica LEVEL ZSOF 075 wyposażona została przez producenta w przyłącze mosiężne chromowane.


Wybierz kształt deszczownicy pasujący do Twojej łazienki

Jeśli kształty geometryczne nie są w naszym guście i szukamy głowicy o delikatniejszych, na przykład okrągłych kształtach powinniśmy wziąć pod uwagę wybór deszczowni Paffoni STICK ZSOF074CR. Jest to okrągła deszczownica, o subtelnym i nowoczesnym wyglądzie, o średnicy 22,5 cm. Podobnie jak deszczownica kwadratowa wykonana jest z metalu i wykończona w chromie błyszczącym. Jednofunkcyjna deszczownia Paffoni STICK ZSOF074CR w zupełności wystarczy by umożliwić nam stworzenie komfortowej przestrzeni w łazience, w której chętnie spędzać będziemy czas otulając się ciepłymi strugami delikatnego deszczu jaki nam oferuje.

Producent daje użytkownikowi 24 miesiące gwarancji na deszczownice i zapewnia serwis „door to door”.


 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Paffoni Deszczownica okrągła 225 SOFFIONI STICK ZSOF 074
 
Ramię deszczowni L-350mm Paffoni LEVEL ZSOF063CR350
 
Deszczownica 20x20 Paffoni LEVEL ZSOF 075
Dostępny w 3-31 dni
Deszczownica 20x20 Paffoni LEVE...Deszczownica 20x20 Paffoni LEVEL ZSOF 075
450,00 PLN553,50 PLNOszczędzasz 18%
 
Ramię deszczowni 40 cm Paffoni LEVEL ZSOF 063
Dostępny w 3-31 dni
Ramię deszczowni 40 cm Paffoni ...Ramię deszczowni 40 cm Paffoni LEVEL ZSOF 063
330,00 PLN405,90 PLNOszczędzasz 18%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI