Ulubione
Dla najbardziej wymagających użytkowników - Deante VITAL

Dla najbardziej wymagających użytkowników - Deante VITAL


W pełni zdrowy człowiek nie zastanawia się na co dzień jak łatwo mu wykonywać wszelkie czynności higieniczne we własnej łazience – ot, tak jest i już, nie zastanawiamy się nad tym każdego dnia. Jest jednak grupa osób, którym codzienne korzystanie z łazienki sprawia nie lada problem – tym właśnie osobom z pomocą przychodzi marka Deante wprowadzając na rynek sanitarny ofertę ceramiki poprawiającej komfort korzystania z łazienki osobom z pewnymi ograniczeniami ruchowymi.

Z roku na rok rośnie liczba osób z dysfunkcjami ruchowymi, systematycznie rośnie również liczba starszych osób dla których codzienne korzystanie z łazienki nie jest już tak łatwe i komfortowe jak wcześniej. Polska firma Deante wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów – również tych, którzy dużo bardziej niż ekskluzywność cenią sobie wygodę i przede wszystkim funkcjonalność elementów sanitarnych.

Seria produktów VITAL marki Deante powstała jako odpowiedź na realne zapotrzebowanie rynku. Zanim została stworzona, rzesza profesjonalistów dogłębnie zbadała problem i zaprojektowała najbardziej funkcjonalną i ergonomiczną serię ceramiki łazienkowe. Z myślą, że codzienne korzystanie z łazienki lub toalety nie powinno sprawiać problemów przeciętnemu użytkownikowi. Zaprojektowano serię VITAL Deante . Osoby z pewnymi dysfunkcjami ruchowymi boleśnie odczuwają wszelkie niedogodności, marka Deante postanowiła wyjść im naprzeciw. Wprowadziła do oferty ceramikę VITAL, która podnosi komfort korzystania z łazienki w grupie najbardziej wymagających użytkowników.

 
ŁazienkiABC.pl
Umywalka VITAL marki Deante
 

Jednym z najważniejszych elementów dobrze urządzonej przestrzeni, przeznaczonej dla osób z dysfunkcjami ruchowymi, są odpowiednio dobrane sprzęty. Najnowsze produkty serii VITAL marki Deante zapewnią wygodę i możliwość samodzielnego korzystania z łazienki – to bez wątpienia najważniejszy cel, tak często powtarzany przez najbardziej zainteresowanych.
 
ŁazienkiABC.pl

Miska WC VITAL marki Deante

Ceramika VITAL polskiej firmy Deante została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale  – jej najbardziej właściwe proporcje i ergonomiczne kształty zdecydowanie ułatwiają codzienną toaletę osobom z problemami ruchowymi. Umywalka posiada specjalne wgłębienie, pozwalające osobom poruszającym się na wózku, przysunąć się do samej krawędzi urządzenia. Odpowiednia szerokość i wyprofilowane brzegi umożliwiają podparcie się podczas mycia rąk i zębów. Z kolei podwieszana miska ustępowa posiada wydłużoną konstrukcję, dostosowaną do przesiadania się z wózka na toaletę. Dodatkowym atutem jest specjalny otwór umieszczony w przedniej części miski, który nie krępuje ruchów i tym samym ułatwia intymne czynności higieniczne. Otwory rozmieszczone dookoła muszli zapewniają idealne spłukiwanie. Miskę ustępową VITAL marki Deante  można skompletować z wygodną deską wolnoopadającą.

Najnowsze produkty są kontynuacją serii VITAL, obejmującej uchwyty i siedziska dla niepełnosprawnych. Ceramikę wyróżnia doskonała jakość, przejawiająca się starannym, gładkim wykończeniem i wyrazistą, białą barwą szkliwa. Co istotne - umywalkę i toaletę VITAL obejmuje 10-letnia gwarancja.
 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Siedzisko przyścienne składane Deante VITAL NIV 651A
 
Uchwyt przyścienny Deante VITAL NIV 641B
W magazynie
Uchwyt przyścienny Deante VITAL... Uchwyt przyścienny Deante VITAL NIV 641B
143,10 PLN 159,00 PLN Oszczędzasz 10%
 
Siedzisko wannowe Deante VITAL NIV 651C
W magazynie
Siedzisko wannowe Deante VITAL ... Siedzisko wannowe Deante VITAL NIV 651C
224,10 PLN 309,00 PLN Oszczędzasz 27%
 
Uchwyt przyścienny Deante VITAL NIV 641A
W magazynie
Uchwyt przyścienny Deante VITAL... Uchwyt przyścienny Deante VITAL NIV 641A
143,10 PLN 159,00 PLN Oszczędzasz 10%
 
Uchwyt przyścienny Deante VITAL NIV 641C
W magazynie
Uchwyt przyścienny Deante VITAL... Uchwyt przyścienny Deante VITAL NIV 641C
161,10 PLN 179,00 PLN Oszczędzasz 10%
 
Zestaw natryskowy 3-funkcyjny z drążkiem / uchwytem ściennym Deante VITAL NIV 051K
 
Umywalka wisząca 60x49,5 Deante VITAL CDV 6U6W
W magazynie
Umywalka wisząca 60x49,5 Deante... Umywalka wisząca 60x49,5 Deante VITAL CDV 6U6W
377,10 PLN 419,00 PLN Oszczędzasz 10%
 
Deska WC wolnoopadająca do miski wiszącej Deante VITAL CDV 6DOZ
 
Miska WC wisząca 68x36,8 cm Deante VITAL CDV 6WPW
 
Uchwyt przyścienny składany Deante VITAL NIV 641D
 
Szafka podumywalkowa 60 cm Deftrans AMURA 033-D-06007 white / saleve nut
 
POWIĄZANI PRODUCENCI