Dla najbardziej wymagających użytkowników - Deante VITAL

2016-03-31
Dla najbardziej wymagających użytkowników - Deante VITAL
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Dla najbardziej wymagających użytkowników - Deante VITAL

Dla najbardziej wymagających użytkowników - Deante VITAL

2016-03-31

W pełni zdrowy człowiek nie zastanawia się na co dzień jak łatwo mu wykonywać wszelkie czynności higieniczne we własnej łazience – ot, tak jest i już, nie zastanawiamy się nad tym każdego dnia. Jest jednak grupa osób, którym codzienne korzystanie z łazienki sprawia nie lada problem – tym właśnie osobom z pomocą przychodzi marka Deante wprowadzając na rynek sanitarny ofertę ceramiki poprawiającej komfort korzystania z łazienki osobom z pewnymi ograniczeniami ruchowymi.

Z roku na rok rośnie liczba osób z dysfunkcjami ruchowymi, systematycznie rośnie również liczba starszych osób dla których codzienne korzystanie z łazienki nie jest już tak łatwe i komfortowe jak wcześniej. Polska firma Deante wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów – również tych, którzy dużo bardziej niż ekskluzywność cenią sobie wygodę i przede wszystkim funkcjonalność elementów sanitarnych.

Seria produktów VITAL marki Deante powstała jako odpowiedź na realne zapotrzebowanie rynku. Zanim została stworzona, rzesza profesjonalistów dogłębnie zbadała problem i zaprojektowała najbardziej funkcjonalną i ergonomiczną serię ceramiki łazienkowe. Z myślą, że codzienne korzystanie z łazienki lub toalety nie powinno sprawiać problemów przeciętnemu użytkownikowi. Zaprojektowano serię VITAL Deante . Osoby z pewnymi dysfunkcjami ruchowymi boleśnie odczuwają wszelkie niedogodności, marka Deante postanowiła wyjść im naprzeciw. Wprowadziła do oferty ceramikę VITAL, która podnosi komfort korzystania z łazienki w grupie najbardziej wymagających użytkowników.

 
ŁazienkiABC.pl
Umywalka VITAL marki Deante
 

Jednym z najważniejszych elementów dobrze urządzonej przestrzeni, przeznaczonej dla osób z dysfunkcjami ruchowymi, są odpowiednio dobrane sprzęty. Najnowsze produkty serii VITAL marki Deante zapewnią wygodę i możliwość samodzielnego korzystania z łazienki – to bez wątpienia najważniejszy cel, tak często powtarzany przez najbardziej zainteresowanych.
 
ŁazienkiABC.pl

Miska WC VITAL marki Deante

Ceramika VITAL polskiej firmy Deante została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale  – jej najbardziej właściwe proporcje i ergonomiczne kształty zdecydowanie ułatwiają codzienną toaletę osobom z problemami ruchowymi. Umywalka posiada specjalne wgłębienie, pozwalające osobom poruszającym się na wózku, przysunąć się do samej krawędzi urządzenia. Odpowiednia szerokość i wyprofilowane brzegi umożliwiają podparcie się podczas mycia rąk i zębów. Z kolei podwieszana miska ustępowa posiada wydłużoną konstrukcję, dostosowaną do przesiadania się z wózka na toaletę. Dodatkowym atutem jest specjalny otwór umieszczony w przedniej części miski, który nie krępuje ruchów i tym samym ułatwia intymne czynności higieniczne. Otwory rozmieszczone dookoła muszli zapewniają idealne spłukiwanie. Miskę ustępową VITAL marki Deante  można skompletować z wygodną deską wolnoopadającą.

Najnowsze produkty są kontynuacją serii VITAL, obejmującej uchwyty i siedziska dla niepełnosprawnych. Ceramikę wyróżnia doskonała jakość, przejawiająca się starannym, gładkim wykończeniem i wyrazistą, białą barwą szkliwa. Co istotne - umywalkę i toaletę VITAL obejmuje 10-letnia gwarancja.
 

WIĘCEJ W KATEGORII Ceramika

Deska wolnoopadająca nie działa – co robić?

Czytaj

Powiązani producenci

Deante

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów