Ulubione
Dodatki, które odmienią Twoją łazienkę!

Dodatki, które odmienią Twoją łazienkę!


Łazienka jest pomieszczeniem, które urządzane jest raz na wiele lat. Między innymi z tego powodu aranżacja jej poprzedzona jest długim czasem przemyśleń, dobieraniem każdego elementu wyposażenia, tak by przez długi czas miejsce to dobrze spełniało swoją funkcję, a także było estetyczne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że są elementy wyposażenia, które na co dzień zdają się być mało znaczące, a jednak to właśnie one mają bardzo duży wpływ na odbiór charakteru wnętrza. I to właśnie je można szybko zmienić i to niewielkim kosztem. Jeśli szukasz pomysłu na ciekawe urządzenie swojego łazienkowego wnętrza lub szukasz ciekawych produktów, które mogą dodać stylu przestrzeni — koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Dodatki, czyli wisienka na torcie w łazienkowej aranżacji!

Chyba najważniejszym łazienkowym dodatkiem są ręczniki. Tak naprawdę chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnego wnętrza właśnie bez nich. Ale nie służą one tylko wycieraniu rąk czy ciała po kąpieli, ale także są niezaprzeczalnym elementem dekoracyjnym. Wybór ręczników jest ogromny! Z tego właśnie względu tak łatwo jest dopasować je do swojego wnętrza. Mogę one kolorystycznie nawiązywać do płytek czy ceramiki sanitarnej lub wręcz przeciwnie — być kontrapunktem kolorystycznym. Jedno i drugie rozwiązanie pozwoli stworzyć ciekawą przestrzeń. Atutem ręczników jest także to, że zakup ich nie jest zbyt kosztowny. W razie potrzeby można je po prostu wymienić, by odświeżyć i nadać łazience nieco innego charakteru.

Tak samo istotne są dozowniki na mydło, podajniki na papier toaletowy, szczotki WC czy kubki na szczoteczki do zębów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się akcesoria łazienkowe, które mogą zachwycić! Poszczególne produkty różnią się od siebie nie tylko wielkością, kształtem czy kolorystyką, ale także i materiałem, z jakiego zostały wykonane. Do tych, które cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem, zaliczyć można akcesoria czarne matowe lub takie z dodatkiem drewna połączonego ze szkłem. Dużą popularnością cieszą się wciąż te chromowane, które pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

 

Idealne do przechowywania!

Nie w każdej łazience zmieszczą się meble w takiej ilości, by pozwalały na uporządkowanie całej łazienkowej przestrzeni. W takim przypadku można kupić ciekawe wizualnie pudełka, które pozwolą ukryć chemię czy kosmetyki. Pudełko może być też miejscem do przechowywania kosmetyków dla gości. Dzięki niemu poczują się, tak jakby mieli wyznaczoną i zarezerwowaną tylko dla siebie daną przestrzeń, co z całą pewnością będzie miłym gestem w ich kierunku.

Innym dodatkiem, który ma wpływ na odbiór wnętrza, a także i komfort korzystanie z niego są dywaniki. Wychodząc z gorącej kąpieli, przyjemnie ustać jest na ciepłą powierzchnię niż na chłodne płytki. Dywaniki, które są współcześnie dostępne w sklepach, różnią się znacznie od tych, które popularne były kilkanaście lat temu. Dziś bez problemu dostać można modele, które to będą współgrały z kolorystyką płytek, były ciekawe pod kątem wzorniczym.

 

Mały nakład finansowy, duża zmiana!

Często jest tak, że nie chcemy zmienić płytek, wymieniać ceramiki sanitarnej czy armatury, jednak pragniemy zmiany, odświeżenia wnętrza. Właśnie wtedy warto, jest zdecydować się na zmianę dodatków łazienkowych. Tego typu metamorfoza jest szybka i stosunkowo tania. Przy niewielkiej pracy, można zmienić nieco charakter wnętrza. Do czego serdecznie zachęcamy. Z łazienki, która jest bliższa naszym gustom, korzysta się przyjemniej. A łazienka jest w końcu miejscem, w którym nie tylko wykonywane są zabiegi higieniczne, ale i takim, w którym można się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu.POWIĄZANI PRODUCENCI