Ulubione
Dodatki łazienkowe – uzupełnienie każdej aranżacji

Dodatki łazienkowe – uzupełnienie każdej aranżacji


Dodatki łazienkowe znajdują się w każdej funkcjonalnej łazience. To w końcu one odpowiedzialne są za uporządkowanie całej przestrzeni. Mydelniczki, wieszaki, pojemniki na papier toaletowy, szczotki WC, haczyki, dozowniki na mydło w płynie – te akcesoria mogą być nie tylko praktyczne, ale także stanowić element dekoracyjny każdego wnętrza.

Remontując łazienkę w pierwszej kolejności wybieramy do niej płytki, meble oraz ceramikę sanitarną. Te elementy zdają się być dla nas najważniejsze. Jednak to właśnie dodatki łazienkowe są przysłowiową kropką nad „i”.  Są szczegółem, który dodaje sznytu wnętrzu. To właśnie dodatki, potrafią nadać indywidualny charakter aranżacji.Akcesoria łazienkowe dobrej jakości

Najczęściej jest tak, że wszystkie produkty jakie znajdują się w łazience są najwyższej jakości prócz…dodatków. Wychodzimy z założenia, że wszystkie wykonane są tak samo a także, że w końcu nie pełnią tak ważnej roli, żeby wybierać opcję droższą czy markową. Okazuje się jednak, że od dobrze dobranych dodatków i ich funkcjonalności wiele zależy.

Akcesoria jakie znajdują się w łazience powinny być estetyczne, ale także i praktyczne. Niestety te nie markowe „no name”, kupione w marketach – zazwyczaj takie nie są. Przede wszystkim nie są wykonane z dobrych materiałów, które to są bezproblemowe podczas pielęgnacji. Psują się, ścierają i już po krótkim czasie użytkowania nie wyglądają estetycznie. Warto jest więc postawić na takie, które pochodzą od sprawdzonych i dobrych producentów, którzy w swojej ofercie mają produkty, które są rzetelnie wykonane.

Mydelniczka – królowa dodatków łazienkowych

Chociaż coraz częściej w łazienkach pojawiają się dozowniki na mydło w płynie, to jednak mydelniczki nadal znajdują się praktycznie w każdym domu. Mydelniczki pojawiły się praktycznie wtedy, gdy popularne stało się mydło w kostkach. Mydło jest tłuste i pozostawia na umywalce ślad, który jest nie tylko nieestetyczny, ale także i trudny do usunięcia. Mydelniczka najczęściej znajduje się w pobliżu umywalki i to właśnie na nią zwracamy uwagę nawet kilkadziesiąt razy dziennie, a także i goście którzy nas odwiedzają.

Jednymi z lepszych jakie dostępne są na rynku są mydelniczki Tiger. Marka ta posiada dodatki łazienkowe, które zachwycają, nie tylko oryginalnym designem, ale także i funkcjonalnością. Wśród szerokiej oferty producenta znajdują się dodatki, które będą idealnym dopełnienie łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym czy retro.Dodatki łazienkowe montowane bez wiercenia dziur?

Aby zmienić charakter wnętrza, nie trzeba wymieniać koniecznie wszystkich elementów wyposażenia. Same dodatki łazienkowe mogą sprawić, że wszystko będzie wyglądało inaczej. Teraz jest najlepszy czas by to zrobić! Nowe akcesoria łazienkowe mogą zupełnie zmienić odbiór wnętrza. Wymiana, szczególnie niektórych wydaje się być pracochłonna. Większość dodatków łazienkowych Tiger, można jednak zamontować za pomocą kleju! Klej jest trwały i odporny na wiele czynników. 

Dodatki łazienkowe znajdują się w każdej łazience. Dzisiaj często to właśnie one są jedynym akcentem kolorystycznym w monochromatycznych wnętrzach. W łazienkach stylizowanych, stają się bardziej dekoracją niż funkcjonalnym przedmiotem. Jak się okazuje są istotne i może dlatego warto poświęcić więcej czasu dokonując wyboru akcesoriów do łazienki.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Szklanka pojedyncza Tiger ITEMS 282620346
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Szklanka pojedyncza Tiger ITEMS...Szklanka pojedyncza Tiger ITEMS 282620346
136,30 PLN145,00 PLNOszczędzasz 6%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI