Ulubione
Filtr Geberit DUOFRESH

Filtr Geberit DUOFRESH


Podwójna świeżość

Aerozol? Odświeżacz powietrza? A może szczególnie nielubiane zimową porą wietrzenie łazienki? Sposobów na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów unoszących się w okolicach toalety jest wiele. Jedno co je na pewno łączy to totalna zbyteczność. Oczywiście tylko wtedy, jeśli jako alternatywę wybierzemy Geberit DuoFresh.tml>
Efektywność takiego rozwiązania bierze się z tego, że brzydkie zapachy są odsysane i neutralizowane jeszcze w momencie, gdy nie mają szansy opuścić miski ustępowej. Wszystko to za sprawą specjalnego filtra z węglem aktywowanym, który znajdując się za płytką spłukującą pochłania kłopotliwą dla domowników woń. Sam montaż filtra jest absolutnie bezproblemowy, a jego wymiana powinna przypadać co pół roku do nawet dwóch lat.

Co jest więc potrzebne by cieszyć się wyłącznie miłym dla nosa zapachem? DuoFresh wymaga stelaża Duofix lub elementu GIS jako zamiennika. Istotny jest jednak fabrycznie zamontowany kanał, do którego podłączony zostanie element odciągu powietrza, a ten już bezpośrednio zamocujemy do przycisku spłukującego Sigma40. System trzeba jeszcze podłączyć do instalacji elektrycznej, ale zużycie energii przy użyciu mechanizmu Geberit będzie zdecydowanie mniejsze niż straty spowodowane uchylaniem okien.

Oczywiście sam proces pochłaniania zapachów jest uruchamiany ręcznie za pomocą przełącznika znajdującego się na płytce przycisków. Wentylator automatycznie wyłączy się po dziesięciu minutach, a my będziemy mogli cieszyć się tylko tym zapachem naszej łazienki, który sami wybierzemy. Natomiast kiedy filtr będzie wymagał wymiany, ten zużyty bez żadnych zmartwień o środowisko naturalne wyrzucimy po prostu do kosza na śmieci.


 
Tomasz A. Konwicki


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Stelaż podtynkowy do misek podwieszanych WC, UP 320, SIGMA, H112 Geberit DUOFIX 111.320.00.5
 
Filtr Typ1 Geberit SIGMA40 242555001
 
POWIĄZANI PRODUCENCI