Ulubione
Funkcjonalne dodatki prysznicowe bez wiercenia!

Funkcjonalne dodatki prysznicowe bez wiercenia!


Każdy element łazienkowego wyposażenia jest ważny. Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie łazienki bez dodatków, które uzupełniają jej funkcjonalność, pozwalają uporządkować przestrzeń, a dobrze dobrane potrafią dodać wnętrzu ciekawego charakteru. Wybór akcesoriów do łazienki współcześnie jest ogromny.

Poszczególne modele, które spotkać można nie tylko w sklepach branżowych, ale także i w marketach, różnią się od siebie sposobem montażu, materiałem, z jakiego zostały wykonane czy designem. Te, które dziś cieszą się coraz większą popularnością to te, które mają prosty montaż, nie wymagający wiercenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? - jeśli tak zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem!

Czy akcesoria łazienkowe bez wiercenia są trwałe?

Mając wykończoną, nową, piękną łazienkę zdajemy sobie sprawę, że brakuje tam jeszcze przysłowiowej “kropki nad i”. Właśnie tym są dodatki łazienkowe. Wizja wiercenia w nowych płytkach nie przysparza optymizmem. Wiercenie w płytkach zresztą nie zawsze musi skończyć się dobrze, w przypadku nieumiejętnie wykonania tej czynności, może dojść do pęknięcia czy uszczerbienia glazury.

Nie jest to więc rozwiązanie idealne, chociaż wciąż najczęściej praktykowane. Alternatywą są dodatki, które mocowane przy pomocy specjalnych przyssawek. Niestety wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że produkty te po nawet krótkim czasie użytkowania mogą, po prostu odpaść. Tym samym nie są to produkty funkcjonalne, a także i estetyczne.

Niewiele osób wie, że na rynku dostępne są produkty, które można zamontować bez wiercenia, przy tym dobrze się prezentują i są funkcjonalne. Półkę pod prysznic można więc zamontować przy pomocy specjalnego trwałego i odpornego na działanie wody, czy wilgoci kleju. Na półce prysznicowej często znajdują się kosmetyki wszystkich domowników, których używają podczas kąpieli. Waga ich wszystkich nie rzadko nie jest niska. Jednak półki montowane przy użyciu specjalnych klejów spełniają idealnie swoją rolę! W ofercie naszego sklepu znajdują się akcesoria łazienkowe pochodzące od sprawdzonych producentów, które montuje się przy pomocy nie wkrętów a kleju.

 

Półki wnękowe MCJ!

Produktami, które są niezwykle innowacyjne i pozwalają zmienić obraz kabiny prysznicowej, są półki wnękowe marki MCJ. Modele te montowane są w ścianie, tworzą wnękę, w której można umieścić niezbędne podczas kąpieli kosmetyki. Zaletą tych półek jest nie tylko ich estetyczny wygląd, ale także to, że nie zabierają cennego miejsca w samej kabinie.

Pewnie wiele osób korzystając z kabiny prysznicowej przez przypadek strąciło kosmetyki, w przypadku półek wnękowych nie ma takiej możliwości. Ze względu na to, że półki MCJ dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, rozmiarowych, różnią się od siebie także ułożeniem, można z łatwością dopasować idealny model do swojej kabiny. Na uwagę zasługuje też sam ich design, dzięki któremu, będą nadawały się do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych, ale także i klasycznych, wszędzie tam, gdzie ważne są walory wizualne i ergonomia. Produkty te dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Jeśli planujesz aranżację, wygląd swojej przyszłej łazienki, jest to najlepszy moment, aby w planach uwzględnić wnękową półkę. Pomimo tak szerokiej różnorodności dostępnych akcesoriów łazienkowych, półek wiszących, koszyczków pod prysznic, to jednak półka wnękowa jest rozwiązaniem najbardziej praktycznym. Posiadając ją nie trzeba przejmować się tym, że odpadnie, odklei się, a także tym, że zabiera w kabinie cenne miejsce.

Półki nie trzeba przez lata wymieniać, jest to kolejny atut pokazujący przewagę jej nad dodatkami do łazienki. Projektanci wnętrz na całym świecie wykorzystują meble wnękowe w łazienkach coraz częściej także ze względu na klimat jaki potrafią stworzyć we wnętrzu. Te pochodzące z firmy MCJ zostały wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia.POWIĄZANI PRODUCENCI