Ulubione
GEO – praktyczna seria kabin Koło

GEO – praktyczna seria kabin Koło


Kabiny prysznicowe od wielu lat są chętnie wybierane przez Polaków. Zalet tych urządzeń jest wiele. Za najważniejsze uznaje się to, że zajmują znacznie mniej miejsca od klasycznej wanny, a także i to, że można skorzystać z nich szybko i łatwo. Poza tym wzięcie prysznica zazwyczaj oznacza mniejsze zużycie wody, niż w przypadku kąpieli w wannie. Rynek przepełniony jest kabinami prysznicowymi od różnych producentów. Oczywiście spośród nich znajdują się takie, które są lepszej jak i gorszej jakości. Przedstawiamy nową serię kabin Koło GEO, które zachwycają estetyką oraz funkcjonalnością!Kabiny Koło – wysoka jakość na wyciągnięcie ręki

Prysznic rano dodaje nam tak cennej energii, wieczorem z kolei może nas wyciszyć. Dlatego tak istotna jest sama kabina, z której można wygodnie skorzystać na co dzień. Kabiny marki Koło zasługują na szczególne wyróżnienie nie tylko ze względu na ciekawy design, ale także i ponadprzeciętną jakość wykonania. To właśnie one wyposażone zostały w szereg udogodnień technologicznych, które podnoszą komfort ich użytkowania. Łożyskowane kółka, regulacja na profilach ściennych, listwy zabezpieczające ostre krawędzie profili, czy hartowane szkło o grubości 6 mm to tylko niektóre z nich.

Seria Koło GEO jest jednym rozwiązaniem na wiele potrzeb. Kolekcja składa się aż z siedmiu rodzajów produktów i szesnastu w portfolio. Ze względu na tak dużą różnorodność, właśnie z tej linii wybrać można kabinę, która idealnie będzie pasowała do wielu łazienkowych aranżacji. W produktach z linii GEO uchwyt do otwierania został umieszczony w profilu. Dzięki takiemu rozwiązaniu ściany na całej powierzchni pozostają przejrzyste. Brak wystających elementów odpowiedzialny jest także za bezproblemowe czyszczenie.


Bezproblemowe czyszczenie kabin GEO Koło

Szorowanie kabiny prysznicowej jest jedną z najbardziej nielubianych czynności. Na szczęście decydując się na zakup kabiny z serii Koło GEO, nie musimy się tym zbytnio przejmować. Powierzchnia szkła pokryta została bowiem specjalną warstwą ochronną o właściwościach hydrofobowych. Krople wody spływając łączą się z sobą. Podczas spływania zabierają z sobą wszelkiego typu zanieczyszczenia. Kabiny posiadające powłokę Reflex są niezwykle bezproblemowe podczas czyszczenia, nie posiadają widocznych zacieków a do czyszczenia ich wystarczy miękka szmatka i woda.

Modele z serii GEO dodatkowo posiadają odbojniki sprężynowe, które dają „efekt poduszki” a także nie wypadają z profilu podczas przesuwania. Kabiny wyposażone są dodatkowo w podwójne rolki, które zmniejszają drgania oraz hałas, odpowiedzialne są też za ciche i łatwe wypinanie ich, co jest niezwykle przydatne podczas dokładnego czyszczenia.