Glass Protect - innowacyjna modyfikacja powierzchni szkła!

2016-04-27
Glass Protect - innowacyjna modyfikacja powierzchni szkła!
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Glass Protect - innowacyjna modyfikacja powierzchni szkła!

Glass Protect - innowacyjna modyfikacja powierzchni szkła!

2016-04-27

W obecnych czasach ludzie jak nigdy dotąd dążą do tego żeby minimalizować czas przeznaczony na czynności, które są konieczne, jednak niekoniecznie łączą się z przyjemnością. Wiele godzin spędzonych w pracy, niewiele czasu na przyjemności, a przy tym wszystkim nikt z nas nie chce przecież zaniedbywać podstawowych obowiązków. Wiele firm, w tym branży sanitarnej dostrzegając ten trend wychodzi naprzeciw Klientom tworząc produkty i technologie ułatwiające życie. Jedną z takich firm jest Sanplast.Sanplast


Firma Sanplast z powodzeniem funkcjonuje w branży sanitarnej od 1983 roku – jest jednym z wiodących na rynku producentów kabin prysznicowych, brodzików, wanien i systemów hydromasażu. W ostatnim czasie wprowadził również do oferty kabiny prysznicowe w komplecie z armaturą. Jako pierwszy polski producent – w 1991 roku wprowadzili na rodzimy rynek kabinę prysznicową. Ciągłe dążenie do zwiększenia zadowolenia Klienta sprawia, że od samego początku działalności firmy oferta jest sukcesywnie poszerzana, przez co obecnie Sanplast jest ekspertem w dziedzinie kąpieli, zapewniającym bogate wyposażenie salonu kąpielowego.

Wyroby firmy to wynik szeregu podjętych działań i dążenia do tego aby kreatywne rozwiązania, wysoka estetyka wykonania, a co za tym idzie duży komfort użytkowania produktów zapewniały wygodę oraz przyjemność kąpieli.Nowoczesna technologia – Glass Protect


Glass Protect jest innowacyjną modyfikacją powierzchni szkła. To rozwiązanie skierowane wprost do osób pragnących by łazienka jak najbardziej to możliwe kojarzyła się z czasem relaksu przy jednocześnie niskich nakładach czasu potrzebnego na jej czyszczenie i pielęgnację. Szkło w modyfikacji Glass Protect ulega trwałym zmianom chemiczno-fizycznym, czego efektem jest wyjątkowo łatwe spływanie z powierzchni kabiny, dzięki czemu osad m.in. z kamienia nie osadza się w takim tempie jak na klasycznym szkle, bez modyfikacji. Wszystko to sprawia, że utrzymanie czystości jest proste i niedrogie.


Konserwacja Glass ProtectDo pielęgnacji powierzchni Glass Protect wystarczą delikatne, a zatem sprzyjające ekologii środki czystości. Najistotniejszymi zaletami tej powierzchni jest zdecydowane wydłużenie czasu, w którym wygląda on jak nowy – krople wody szybko spływają ze szkła, pozostawiając je bez zacieków. Dodatkowo kabiny wyposażone w ten typ szkła są proste do utrzymania w czystości co pozwala nam częściej relaksować się bez wyrzutów sumienia i sprawia, że łazienka bardziej kojarzy nam się z relaksem niż obowiązkiem utrzymania w niej czystości. Oszczędność i ekologia – dzięki mniejszej częstotliwości ale również używaniu delikatniejszych, a nawet naturalnych środków czystości.

Glass Protect w przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku rozwiązań – głównie dotyczących powłoki szkła, jest modyfikacją powierzchni szkła, a nie powłoką co jest istotną różnicą jeśli chodzi choćby o trwałość i łatwość konserwacji. Warto wspomnieć, że system modyfikacji powierzchni szkła został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplast. W trosce o  najwyższą jakość produktu, powierzchnia  szkła poddawana jest kontroli oraz badaniom  przy pomocy nowoczesnej aparatury marki KRUSS.


Sklep internetowy ŁazienkiiABC.pl posiada pełną ofertę marki Sanplast, dzięki czemu możemy oferować najnowocześniejsze produkty w najlepszej jakości, w dodatku wyprodukowane w Polsce!
 

WIĘCEJ W KATEGORII Kabiny prysznicowe

Jak wykończyć łazienkę w stanie developerskim?

Czytaj

Powiązani producenci

Sanplast

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów