Ulubione
Jak zaaranżować funkcjonalną strefę umywalki?

Jak zaaranżować funkcjonalną strefę umywalki?


Wiele razy pisaliśmy już o tym, dlaczego tak ważna w każdej łazience jest strefa umywalki. Tym razem jednak postanowiliśmy podejść do tematu z nieco innej strony. Chcemy przybliżyć Wam strefę umywalki, która jest zaaranżowana przy użyciu produktów, które aktualnie cieszą się dużym zainteresowaniem i można śmiało stwierdzić, że wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne. Jeśli planujesz remont łazienki, chcesz zmienić strefę umywalki - koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem!

Strefa umywalki zazwyczaj znajduje się w centralnym miejscu w łazience. Widoczna jest zaraz po wejściu do środka. Jest to też strefa, z której korzysta się bardzo często. To w końcu przy niej kończymy i zaczynamy dzień, myjemy ręce, a także wykonujemy wiele zabiegów higienicznych czy pielęgnacyjnych.

Postaw na ergonomiczne szafki od Oristo!

Jednym z ważniejszych elementów każdej łazienki są meble. To właśnie dzięki nim można uporządkować dane wnętrze, a także nadać mu charakteru. Z całą pewnością jednymi z tych, które aktualnie cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko ze względu na ciekawy design, ale i parametry techniczne, są te marki Oristo. Serie, na które warto zwrócić uwagę to: Montebianco, Siena czy Bold.

Meble Oristo pasują do wielu współczesnych aranżacji. Idealnie sprawdzają się tam, gdzie ważne są formy wysublimowane, proste, oraz posiadające swój wyrazisty charakter, który w ich przypadku demonstrowany jest w postaci detali, takich jak na przykład uchwyty. Poza tym meble Oristo wykonane zostały z materiałów, które to odporne są na negatywne działanie wilgoci czy wahania temperatury, jakie mogą mieć miejsce w tak specyficznym pomieszczeniu, jakim jest łazienka.

 

Czarne baterie umywalkowe Roxin Black Kohlman

W ostatnich sezonach niezwykła popularnością cieszą się baterie w kolorze czarnym. Tak naprawdę modele te pasują do wielu aranżacji, zarówno nowoczesnych, klasycznych, jak i industrialnych. Rynek przepełniony jest obecnie czarnymi bateriami, dlatego tak ważne jest by wybierać produkty sprawdzone, dobrej jakości oraz wykonane z wysokojakościowych materiałów. Takie właśnie są baterie z linii Roxin Black renomowanej marki Kohlman. Modele te nie tylko dobrze się prezentują, to jeszcze są trwałe i odporne na wiele negatywnych czynników. Baterie te wyposażone zostały w ceramiczne głowice i perlatory. Aeratory umieszczone na końcu wylewki napowietrzają wypływającą wodę oraz mają wpływ na realne oszczędności przy normalnym użytkowaniu baterii.

Czarne baterie dobrze komponują się praktycznie z każdą kolorystyką. Mogą być uzupełnieniem typowo czarnej łazienki lub stanowić kontrapunkt kolorystyczny we wnętrzach, w których biel jest kolorem dominującym. Wybierając czarną armaturę uzyskać można ciekawy efekt aranżacyjny bez dużego nakładu finansowego.

 

Lustra na pasku - designerski element strefy umywalki

 Tak naprawdę każdy element łazienkowego wyposażenia ma wpływ na jej ostateczny charakter oraz na funkcjonalność. Nie jest inaczej w przypadku lustra! Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnej łazienki właśnie bez lustra, w końcu to przy nim wykonywanych jest wiele zabiegów higienicznych czy pielęgnacyjnych.

Lustra, które dostępne są w ofercie wielu sklepów podzielić można ze względu na ich kształt, rozmiar, sposób montażu. Jednymi z tych, które w ostatnich sezonach cieszą się największym zainteresowaniem, są lustra okrągłe na pasku. Modele te pasują do praktycznie każdej łazienki! W sklepach znajdują się lustra duże, średnie, jak i małe. Nawet te, które nie posiadają zbyt dużych wymiarów, dobrze spełniają swoją rolę, a także są ciekawym dodatkiem aranżacyjnym. Pasek, który jest jednocześnie zawieszką dodaje produktom tym wyjątkowego charakteru, pazura.


Lustra na pasku mogą prezentować się ciekawie razem z produktami, które zostały wymienione wyżej, czyli z szafkami Oristo i bateriami czarnymi Roxin Black. W ofercie naszego sklepu internetowego wszystkie wymienione produkty są dostępne i znajdują się w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!POWIĄZANI PRODUCENCI