Ulubione
Jeśli minimalizm w łazience to tylko z serią ANEMON od Deante

Jeśli minimalizm w łazience to tylko z serią ANEMON od Deante


Pośród tysięcy produktów dostępnych na rynku sanitarnym trudno wybrać produkt idealnie pasujący do naszej łazienki – kolorystycznie, wizualnie, designersko i cenowo. W przepychu ilości produktów łatwo stracić głowę. Kiedy nie wiesz co wybrać do swojego wnętrza, najlepiej postawić na minimalizm. W minimalistycznej aranżacji idealnie sprawdzi się ceramik ANEMON marki Deante.

Proste płaszczyzny i delikatnie zaokrąglone kąty to rozwiązania, które nadal wiodą prym w urządzaniu wnętrz. Minimaliści w świecie designu  ograniczają się do podstaw przy tworzeniu swoich dzieł. W tym jednym z najbardziej wielbionych stylów urządzania wnętrz dominują uproszczone kształty, jak koło, kwadrat czy trójkąt. Powierzchnia sanitarnych produktów pozostaje gładka. Minimalizm bez wątpienia jest ujęciem klasyki w jej najpiękniejszym kształcie.

Marka Deante specjalnie dla miłośników kubistycznych kształtów przygotowała nowość – miskę ustępową Anemon, uzupełniającą kolekcję ceramik ANEMON. Umywalka Deante ANEMON to w minimalistycznym ujęciu kwadratowa bryła o małych gabarytach, nadająca się do niewielkich pomieszczeń. Mocno i zdecydowanie zarysowane krawędzie są tym, co bez wątpienia stanowi o zdecydowanym charakterze produktu. Nawiązanie do geometrycznych wzorów, niewielkie wymiary czy niezwykłe wykończenie jest tym, co bez wątpienia przykuwa uwagę Klientów zainteresowanych umywalką ANEMON.
 
ŁazienkiABC.PL

  Umywalka ANEMONod Deante cechuje się zdecydowanie nakreśloną płaszczyzną. Świetnie się sprawdzi we wnętrzach o niewielkich przestrzeniach – nie tylko uroczo wkomponuje się w całość naszej łazienki, ale przede wszystkim nie zabierze tak potrzebnego w łazience miejsca.  Umywalka Deante ANEMON to umywalka nablatowa o prostokątnym kształcie z przelewem i gotowym już otworem pod baterię, co oznacza, że do pełni użytkowania brakuje zasadniczo tylko syfonu, kawałka przestrzeni w łazience i dobrze dobranej baterii. O wszystko pozostałe zadbał już producent. Co istotne – producent opatrzył umywalkę Deante ANEMON aż 10 letnią gwarancją!

Cała seria ANEMOM  została stworzona w minimalistycznym duchu. Umywalka będzie się doskonale komponowała zarówno z minimalistycznymi miskami WC, jak i bateriami dostępnymi pod tą samą nazwą marki Deante. Ergonomiczne wymiary pozwalają na wykorzystanie modelu w niewielkich łazienkach, w których liczy się każdy centymetr.
 


POWIĄZANI PRODUCENCI