Ulubione
Kabina natryskowo - masażowa czy wanna z hydromasażem?

Kabina natryskowo - masażowa czy wanna z hydromasażem?


Łazienka jest już nie tylko miejscem, w którym myjemy się. To właśnie tam chcemy się zrelaksować po ciężkim i męczącym dniu. Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie urządzeń, które sprawiają, że nasza toaleta stanie się strefą komfortu i po wyjściu z niej poczujemy się tak jakbyśmy byli w SPA.

Najprostszym rodzajem relaksacji jest stosowanie hydromasaży. Okazuje się, że urządzenia z hydromasażem nie stanowią już tylko wyposażenia ekskluzywnych SPA czy miejsc odnowy biologicznej a coraz częściej pojawiają się w domach prywatnych. Koszt tych urządzeń na przestrzeni lat znacznie się obniżył. Może warto jest pomyśleć o tym, by mieć taką namiastkę luksusu w swojej łazience?

Wanna z hydromasażem

Myśląc o relaksującej kąpieli najczęściej nie wyobrażamy sobie, żeby mogła ona nie odbyć się w wannie. To w niej możemy wygodnie ułożyć się w ciepłej wodzie i odprężyć. Wanny z hydromasażem posiadają specjalne dysze, które to odpowiedzialne są za rodzaj masażu. Wybór urządzenia nie jest prosty. Należy bowiem uwzględnić materiał z jakiego ma zostać wykonana, jej wielkość i kształt, istotna jest także ilość dysz i ich rodzaj oraz poziom generowanego hałasu czy moc pompy. Wanny z hydromasażem dostępne są w różnej rozpiętości cenowej. Najczęściej te droższe posiadają więcej pożądanych przez nas cech i są bardziej komfortowe w użytkowaniu.

Kupując tego rodzaju wannę, należy pamiętać, że powinna być ona czyszczona specjalnymi preparatami. Jeśli wanna nie posiada system samooczyszczenia dysz i dezynfekcji ich, powinniśmy regularnie sami przeprowadzać taki zabieg. Płyn do dezynfekcji posiada działanie antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Wanny bez automatycznego systemu dezynfekcji należy czyścić w ten sposób co 2 do 4 tygodni. Jest to niezbędne do tego by kąpiel była nie tylko przyjemna, ale także i bezpieczna.Kabina natryskowo – masażowa

Zakup kabiny prysznicowej nie zawsze jest łatwym zadaniem. Musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, które w dużej mierze determinują nasz wybór. Ważna jest przede wszystkim przestrzeń jaką dysponujemy, wzrost domowników a także nasz budżet. Jeśli chcemy by nasza kabina posiadała wiele funkcji i dała możliwość odprężenia się i relaksacji, warto wybrać model z hydromasażem.

Na rynku jest teraz ogromny wybór kabin z hydromasażem. Są proste i relatywnie tanie, takie które zostały wyposażone w kilka dysz. Droższą wersją są te, które posiadają saunę, chromoterapię czy możliwość korzystania z kąpieli kaskadowej. Nie warto kupować jest takiej, która może i znajduje się w promocyjnej cenie, ale nie pochodzi od sprawdzonego producenta i nie została wykonana z dobrej jakości materiałów. W takim przypadku kabina może szybko ulec uszkodzeniu lub też po prostu zżółknąć i wyglądać nieestetycznie.

Właściwości masaży wodnych są znane od wielu lat. Nie tylko oddziałują pozytywnie na układ mięśniowo – kostny. Hydromasaż posiada także właściwości lecznicze i jest zalecany przy wielu różnego typu schorzeniach. Przede wszystkim jednak pomaga nam się odprężyć i zrelaksować. Biorąc pod uwagę fakt, że ceny urządzeń z hydromasażem są coraz niższe, może warto jest sprawdzić ich działanie na własnej skórze!PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Higieniczny środek do wanien z hydromasażem 1000 ml HG 448100129
Film
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Higieniczny środek do wanien z ...Higieniczny środek do wanien z hydromasażem 1000 ml HG 448100129
55,00 PLN59,16 PLNOszczędzasz 7%
 
Środek czyszczący do dezynfekcji wanien z hydromasażem 300ml Poolspa PC5000001
 
Płyn do dezynfekcji wanien z hydromasażem 300 ml Excellent CHEX.FORTE/300
 
Kabina z hydromasażem 90x90 Kerra STRADA 90
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Kabina z hydromasażem 90x90 Ker...Kabina z hydromasażem 90x90 Kerra STRADA 90
1299,00 PLN1555,95 PLNOszczędzasz 16%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI