Ulubione
Klasyczna elegancja - zlewozmywaki Deante PROSPERO

Klasyczna elegancja - zlewozmywaki Deante PROSPERO


Zlewozmywak może z całą pewnością stać się sam w sobie ozdobą naszej kuchni - wystarczy tylko, że zlewozmywak spełnia klasyczną zasadę designu. Co to znaczy? To znaczy tyle, że zachowuje spójność pomiędzy funkcjonalnością, a prostym i klasycznym wyglądem. Te dwie ważne cechy spełnia zlewozmywak Prospero polskiej marki Deante.
Ekskluzywna kolekcja Prospero pozwala stworzyć harmonijną aranżację, dzięki możliwości montażu typu flush mount, czyli osadzenia na równi z blatem. To rozwiązanie nie tylko wygląda niezwykle elegancko, ale jest też po prostu funkcjonalne - żadne resztki nie dostają się pod krawędź zlewozmywaka, zachowując tym samym maxymalnie higieniczne warunki w kuchni.  

Takie nowoczesne rozwiązanie można zastosować w przypadku blatów nie chłonących wody, np. marmurowych, granitowych, konglomeratowych, betonowych i z tworzyw sztucznych, które doskonale komponują się z nowymi modelami Deante - połączenie zlewozmywaka Prospero od Deante z marmurowym blatem to szczyt marzeń niejednej Pani Domu. Takowe wykonanie jest też zasadniczo niezwykle proste - oprócz wycięcia odpowiedniej wielkości otworu należy wyfrezować wgłębienie, dopasowane do kołnierza zlewozmywaka. Pozwala to zachować idealnie równą płaszczyznę - zlewozmywak wtapia się w kuchenną zabudowę, dodając wnętrzu elegancji i ułatwiając utrzymanie czystości.
 
ŁazienkiABC.pl
Zlewozmywak 1,5-komorowy Deante PROSPERO ZDP 051

Zlewozmywak Prospero od Deante to kolejny produkt, który przykuwa uwagę - jego doskonałe wykonanie, proste linie i geometryczne kształty ściśle wpisują się w  nieprzemijającą klasykę. Prospero charakteryzują proste linie komory i ociekacza, podkreślone szlachetnym, szczotkowanym wykończeniem. Subtelne złagodzenie geometrycznych kształtów delikatnie oswaja zlewozmywak, robiąc z niego małe dzieło sztuki. Zlewozmywak nie tylko spełnia doskonale swoją funkcję, ale równocześnie zdobi wnętrze każdej kuchni.
 
ŁazienkiABC.pl

Dwuletnia gwarancja i polska produkcja są tym, na co warto zwrócić uwagę wybierając zlewozmywak Prospero marki Deante. Jednak jest jeszcze coś co przemawia za jego zakupem - zlew Prospero posiada właściwości antyseptyczne -  co znaczy, że jest niezwykle bezpieczny dla naszego zdrowia, jest także odporny na wysoką temperaturę - co doceni każda kobieta, która długo chce cieszyć się nowym wyglądem zlewu, jest także odporny na przyjmowanie zapachu - co znaczy, że wszystkie nieprzyjemne zapachy nie będą do niego przylegały.

Statystyki sprzedaży zlewozmywaka Prospero od marki Deante potwierdzają, że z całą pewnością decyzja o jego zakupie będzie jedną z najlepszych decyzji zakupowych.
 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Zlewozmywak 1-komorowy 100x50 z ociekaczem Deante PROSPERO ZDP 0113 satyna
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Zlewozmywak 1-komorowy 100x50 z...Zlewozmywak 1-komorowy 100x50 z ociekaczem Deante PROSPERO ZDP 0113 satyna
1639,17 PLN1999,00 PLNOszczędzasz 18%
 
Zlewozmywak 1,5-komorowy 100x50 z ociekaczem Deante PROSPERO ZDP 0513 satyna
 
POWIĄZANI PRODUCENCI