Ulubione
Kludi Joop! - nowoczesność w łazience

Kludi Joop! - nowoczesność w łazience


Kludi – światowej sławy producent armatury łazienkowej i kuchennej oraz zestawów natryskowych i systemów odpływowo – przelewowych. Standardy obowiązujące produkcję – ideantyczne dla wszystkich 8 zakładów na świecie stanowią gwarancję stałej wysokiej jakości wszystkich komponentów i wyrobów gotowych. Wysoka jakość oraz szeroki asortyment oferowany przez firmę sprawiły, że w ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat marka Kludi zyskała znakomitą renomę i uznanie konsumentów w wielu krajach. JOOP! To kolekcja w stu procentach ukazująca najlepsze cechy marki i umiejętność idealnego połączenia innowacyjnej technologii, funkcjonalności i designu


JOOP! - poczuj światowe trendy w designie 


Kludi, wraz z innymi producentami wyposażenia łazienek współtworzyło program JOOP! Bathrom, w którym odpowiadało za armaturę. Efektem pracy marki są produkty wyposażenia łazienki dla wymagających kobiet i mężczyzn, dla których przede wszystkim liczy się ponadprzeciętna stylistyka.   Założeniem serii JOOP! Było intrygowanie użytkownika na każdym kroku. I taka też jest seria JOOP! Emocjonalna. Wyjątkowa. Podkreślająca szczególny styl. Pozowalająca poczuć się kosmopolitą w swoim domu. Dzięki niej poczujesz więź ze światem metropolii i najnowszymi trednami. JOOP! Urzeka formą i funkcjonalnością oraz dodaje uroku nowoczesnej łazience. To propozycja wprost dla wielbicieli luksusu w każdym miejscu. O jej wyjątkowości najlepiej świdczy fakt, że pomimo swojej ponad dziesięcioletniej obecności na rynku nie wyszła z mody, a wręcz przeciwnie – nadal intryguje i zdobywa serca rzeszy nowych Klientów! 
 


Poznaj produkty kolekcji JOOP! 


JOOP! To szeroki wybór asortymentu armatury łazienkowej. Baterie umywalkowe 130230560 stojące 550230505, modne baterie wannowo – natryskowe podtynkowe 558300505 z termostatem 55650H775 czy baterie umywalkowe dwuotworowe stojące 551430505 czy baterie dwuotworowe ścienne do umywalki 551460505. Wśród nowoczesnych kolekcji, do jakich niewątpliwie należy JOOP! Nie może zabraknąć baterii do bidetu do wyboru z uchwytem 552170575 lub pokrętłem 552160505. Baterie wannowe 4-otworowe 554240505 to nowy klasyk każdej nowoczesnej łazienki i z tego względu oczywiście znajduje się ona w kolekcji JOOP!

 


Marka Kludi kładzie nacisk na trwałość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Serwis Kludi ponadto cechuje niezmiennie wysoki poziom jakości spotykający się zawsze z uznaniem Klientów. Warto również dodać, że w wielu skrupulatnie przeprowadzanych audytach zewnętrznych (którym dobrowolnie poddała się firma) Kludi uzyskało potwierdzenie swojej niezawodności.


POWIĄZANI PRODUCENCI