Ulubione
Kolhman - odkryj nowe oblicze armatury

Kolhman - odkryj nowe oblicze armatury


KOHLMAN to zasadniczo nowa marka w świecie armatury, która szybko zyskała przychylność polskich konsumentów - a ci, jak wiadomo, są niezwykle wymagającą grupą. To marka, którą cechuje niezwykle wyszukane wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością oraz funkcjonalnością. Mimo niewielkiej obecności w polskich salonach łazienkowych, a tym samym niewielką jeszcze popularność marki, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na baterie i armaturę prysznicową tego producenta.

Przemyślany dobór materiałów, z których zostały wykonane baterie marki Kohlman, gwarantuje ich bezawaryjności przez długie lata. Producent zapewnia, że materiały spełniają najbardziej wymagające normy - są odporne na intensywne używanie i specyficzny łazienkowy klimat - para, wilgotność, częste zmiany temperatury.

W ofercie producenta Kohlman znajdziemy wszystko to, co z armatury sanitarnej jest nam potrzebne w każdej łazience - od baterii umywalkowych, bidetowych i wannowych przez zestawy prysznicowe na deszczownicach prysznicowych skończywszy.
 
LazienkiABC.pl
Bateria umywalkowa Kohlman z serii SAXO

Jedenaście serii unikatowych baterii i zestawów prysznicowych może zawrócić w głowie przeciętnemu użytkownikowi - jak przekonuje producent Kohlman, wszystko jednak po to, aby każdy zainteresowany znalazł serię idealną do jego wnętrza.

Spośród szerokiej gamy produktów marki Kohlman z całą pewnością na uwagę zasługuje seria SAXO. To mocno wybijająca się seria spośród wszystkich baterii wielu producentów dostępnych na polskim rynku.
 
LazienkiABC.pl
Bateria 4-otworowa Kohlman z serii SAXO

Seria baterii łazienkowych SAXO Kohlman charakteryzuje się mocną, zdecydowaną linią pociągniętą wzdłuż stanowczego korpusu. Nowoczesny, kwadratowy i mocno geometryczny design jest tym, co przykuwa uwagę. Bez wątpienia w łazience to te baterie będą stanowiły ozdobę, wszystko inne zwyczajnie przy nich zgaśnie.  Seria baterii łazienkowych SAXO Kohlman robi wrażenie, wyznacza także przyszłe trendy designu sanitarnego. Najwyższej jakości mosiądz powleczony czystym chromem w połączeniu z oryginalnym wzorem tworzą kombinację luksusu, elegancji i funkcjonalności.
LazienkiABC.pl
Bateria prysznicowo-wannowa Kohlam z serii SAXO
 
Seria baterii SAXO Kohlman świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, a ich uniwersalne piękno nada wyrazu i charakteru każdej przestrzeni.
 


POWIĄZANI PRODUCENCI