Ulubione
Koło NOVA PRO - nowość w ofercie marki Koło

Koło NOVA PRO - nowość w ofercie marki Koło


Producent znany na polskim rynku sanitarnym od kilku już dekad wprowadza w swojej ofercie delikatne zmiany - dotychczasowa seria ceramiki NOVA i NOVA TOP zostaje zastąpiona nowoczesną serią NOVA PRO. Seria ta jest kwintesencją wszystkiego co najlepsze zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i designerskim.

Dotychczasowe serie marki Koło, serie Nova i Nova Top były do tej pory jednymi z najczęściej wybieranych przez polskich konsumentów serii ceramiki. Producent dbając o najwyższe zadowolenie swoich Klientów zastępując wspomniane serie stworzył serię ceramiki wyjątkowej - seria NOVA PRO.

Nowa seria marki Koło składa się ze 115 produktów w 5 liniach funkcjonalno-wzorniczych, dopasowanych do wnętrz rożnego typu i przeznaczenia. Każdy jeden produkt serii NOVA PRO został przemyślany i dopasowany w najmniejszym detalu. Wszystkie produkty serii mogą być wykorzystane do zaaranżowania łazienek  znajdujących się zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w obiektach użyteczności publicznej - to niezwykle odważne podejście producenta, bowiem tworzenie produktów dla każdego segmentu użytkowników t od zawsze wyzwanie najtrudniejsze. Możliwość zastosowanie nowej serii marki Koło - serii NOVA PRO dotyczy także pomieszczeń sanitarnych o szczególnych wymaganiach funkcjonalno-higienicznych m.in. w szpitalach, domach opieki czy przedszkolach. Również w prywatnych mieszkaniach przeciętnego Polaka seria ta sprawdzi się na piątkę!
 
ŁazienkiABC.pl
Nowoczesność i minimalizm - wyznaczniki serii NOVA PRO

Dla wzmocnienia efektu różnorodności producent stworzył dwie linie wzornicze produktów Nova Pro  – owalną i prostokątna. Takie rozwiązanie niezwykle ułatwi znalezienie odpowiedniej aranżacji, która idealnie wpisze się do odpowiedniego stylu łazienki. Do wyboru są różne modele umywalek o kilkunastu szerokościach. Niektóre z nich mogą być kompletowane z postumentem, półpostumentem, z szafkami podumywalkowymi lub montowane w połączeniu z blatem. Dzięki temu jest szansa na stworzenie aranżacji, która będzie nie tylko doskonała estetycznie, ale pozwoli harmonijnie zagospodarować każdą przestrzeń.

Producent doskonale zna polski rynek mieszkaniowy i swoją najnowszą serię dobrał do niewielkich polskich łazienek. Dlatego też w serii NOVA PRO znajdziemy najmniejsze umywalki (szer. 36, 45 cm), które w połączeniu z WC wiszącą o długości tylko 48 cm, pomogą zachować maksymalną funkcjonalność łazienki. Seria Nova Pro Bez Barier, jako seria podległa pod NOVA PRO odpowiada na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Producent dba o to, aby każdy domownik miał szansę stworzenia przy pomocy produktów marki Koło łazienki nie tylko w pełni funkcjonalnej, ale też niezwykle estetycznej i wyjątkowej. Poza produktami o ergonomicznych kształtach i wymiarach podnoszących swobodę ich użytkowania przez osoby o ograniczonej zdolności ruchowej, w linii tej dostępne są również specjalne siedzisko i antybakteryjna deska sedesowa.
 
ŁazienkiABC.pl
Funkcjonalność to główna cecha serii Koło NOVA PRO

Niecodzienna prosta forma, minimalizm dostrzegalny w każdym aspekcie sprawia, że seria NOVA PRO wpisuje się we współcześnie obowiązujące kanonu designu. Dodatkowo, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, utrzymanie czystości w łazience urządzonej produktami Nova Pro nie jest w żadnym aspekcie trudne. Dla przykładu - innowacyjna miska wisząca WC Nova Pro typu Rimfree nie ma wewnętrznego kołnierza. Jest to rozwiązanie, które opracowano  z myślą o higienie i utrzymaniu czystości. Brak kołnierza to brak miejsc, gdzie mogą gromadzić się brud i bakterie. Dzięki temu można także ograniczyć stosowanie detergentów i zużycie wody.

Co niezwykle istotne w nowej serii NOVA PRO to niekończące się możliwości. Komfort, trwałość, innowacyjne rozwiązania oraz modne wzornictwo to nie jedyne atuty kolekcji NVA PRO. Ta seria zaprojektowana jest tak, aby cieszyć wymagających użytkowników, w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Umywalka wisząca prostokątna 60x46 cm z otworem, z przelewem Koło NOVA PRO M31161000
 
Deska sedesowa 35,6x44,8 cm wolnoopadająca z tworzywa Duroplast Koło NOVA PRO M30116000
 
Pisuar 34,5x56 cm Felix Koło NOVA PRO 26011-000
 
Deska sedesowa 35,2x44 cm z tworzywa Duroplast Koło NOVA PRO M30111000
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Deska sedesowa 35,2x44 cm z two...Deska sedesowa 35,2x44 cm z tworzywa Duroplast Koło NOVA PRO M30111000
145,00 PLN172,20 PLNOszczędzasz 15%
 
Miska ustępowa wisząca 53x35 cm Rimfree bez kołnierza Koło NOVA PRO M33120000
 
Pisuar 37,5x64,5 cm Alex Koło NOVA PRO 66010
 
Miska kompaktowa 66,5x35,7 cm lejowa z odpływem pionowym Koło NOVA PRO M33201000
 
 
Umywalka wisząca 65x48 cm z otworem, z przelewem Koło NOVA PRO M31166000
 
Umywalka wisząca 36x29 Koło NOVA PRO M32136000
 
Umywalka wisząca 50x41 cm bez otworu, z przelewem Koło NOVA PRO M31050000
 
POWIĄZANI PRODUCENCI