Ulubione
Koło SPARK - seria z myślą o Tobie

Koło SPARK - seria z myślą o Tobie


Firma Koło jest jedną z niewielu polskich firm, której nowości nie mogą przejść niezauważenie na rynku branży łazienkowej. Tym razem było podobnie - nowa kolekcja Koło SPARK odbiła się sporym echem nie tylko wśród najlojalniejszych klientów marki.

Nową serię Koło SPARK charakteryzują mocno owalne kształty i typowo klasyczne wzory. Seria ta w zamyśle jest odpowiedzią marki na serię Cersanit Nano, docelowo zaprojektowaną do małej  łazienki. Seria SPARK ma jednak dość znaczącą przewagę nad Cersanitem - idealnie sprawdza się nie tylko w niewielkich łazienkach, ale również świetnie wygląda na nieco większych powierzchniach. Seria ta daje naprawdę bogate możliwości aranżacji wnętrza, ale przede wszystkim jest bardzo wygodna podczas użytkowania.

Twórcy serii SPARK to, jak łatwo rozpoznać, miłośnicy nie gasnącej nigdy klasyki - prostota, wysoki poziom jakości i uniwersalność, która podkreśla inne elementy aranżacyjne, to tylko niektóre atuty wyróżniające linię SPARK.

Ceramika Koło SPARK, jak wspomnieliśmy, świetnie sprowadza się jako wypełnienie niewielkich łazienek - same tylko umywalki pasują do wszystkich tych łazienek, w których liczy się każdy centymetr powierzchni. Umywalki serii SPARK dostępne są w szerokościach 50 cm, 55 cm i 60 cm. Umywalki mogą być komponowane zarówno z nietuzinkowymi szafkami z serii Domino, ale również z postumentami - zapewniając maximum możliwości w aranżacjach. To rozwiązanie zapewnia możliwość wykorzystania serii w łazienkach nie tylko o różnej aranżacji, ale również w tych o różnym przeznaczeniu - dla dzieci, w klubie, dla singli, w restaracjach. Umywalki są niewielkich rozmiarów, mocno ergonomiczne, półokrągłe ułatwiające maxymalne wykorzystanie miejsca. W łazienkach typowo polskich kawalerek wręcz idealnie wpasuje się umywalka narożna serii SPARK - jej wymiary to zaledwie 35x45 cm.


Koło, aby zapewnić możliwość aranżacji każdej łazienki w jednym stylu zaprojektowała również wiszącą miskę ustępową. Miska ta charakteryzuje się wyjątkowo estetycznym zakryciem mocowania ściennego - zapewnia to nie tylko ciekawy wygląd, ale również gwarantuje wyższy poziom zachowania czystości. Miska ta, w zależności od upodobań użytkownika, może być wyposażona albo w standardową deskę sedesową, albo w deskę sedesową wolnoopadającą - obie deski charakteryzuje szybki i niebywale łatwy sposób demontażu. Zakup WC SPARK łącznie ze stelażem podtynkowym jest gwarancją dopasowania wszystkich elementów i atrakcyjnej ceny. Stelaż Koło TECHNIC, umożliwia np. montaż WC w narożniku, a stelaż SLIM – o głębokości tylko 10 cm – zapewnia oszczędność miejsca.


Seria Koło SPARK nie byłaby pełna bez wanien. Typowy, klasyczny kształt wanien prostokątnych z delikatnie i subtelnie zaokrąglonymi wewnętrznymi rantami zapewnia nie tyko wygląd budzący zazdrość sąsiadów, ale także niebywale wysoki komfort kąpieli. Wanny serii SPARK dostępne są w 4 długościach - od 140 cm począwszy na 170 cm skończywszy. Taka szeroka rozpiętość wymiarów zapewnia, że wannę serii SPARK można dopasować praktycznie do każdej powierzchnni. Dla tych, którzy lubią czasami wziąć ożywczy prysznic, istnieje możliwość montażu parawanu nawannowego (dotyczy wanien o szerokości 75 cm).


Wanny wykonane są z akrylu sanitarnego, tworzywa przyjemnego w dotyku, które długo utrzymuje temperaturę kąpieli oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości. Specjalne panele z wilgocioodpornego MDF w kolorze wenge lub bialym ułatwiają obudowanie boków wanny.

Ceramika SPARK jest nie tylko funkcjonalna, ale i niebywale kompaktowa. Co istotne - seria ta jest na tyle subtelna i delikatna, że zasadniczo stanowi ozdobę sama w sobie, jednak jest jedną z niewielu serii łazienkowych, które bezproblemowo zestawić można z innymi elementami - seria SPARK pozwala wyjść na plan pierwszy pozostałym elementom naszej łazienki czyniąc to pomieszczenie jedyne i wyjątkowe.

Zobacz całą kolekcję serii Koło SPARK dostępną w naszym sklepie!
PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Wanna prostokątna 170x75 cm Koło SPARK XWP1770000
 
Wanna prostokątna 160x75 cm Koło SPARK XWP1760000
 
POWIĄZANI PRODUCENCI