Ulubione
ŁazienkiABC.pl jako autoryzowany dystrybutor marki New Trendy

ŁazienkiABC.pl jako autoryzowany dystrybutor marki New Trendy


Miło nam poinformować, że sklep ŁazienkiABC.pl stał się autoryzowanym dystrybutorem marki New Trendy – firmy coraz częściej wyróżnianej na rynku łazienkowym. Status autoryzowanego dystrybutora wiążę się z jeszcze lepszymi warunkami sprzedaży, ale również jeszcze wyższą jakością obsługi i opieki nad klientami zainteresowanymi kupnem produktów New Trendy.

New Trendy jest polską, rodzimą firmą, która od 2006 roku systematycznie zjednuje sobie rynek branży sanitarnej – zarówno w kraju, jak  i  za nasza granicą. Ta całkiem młoda firma specjalizuje się w produkcji kabin prysznicowych i brodzików dedykowanych do każdego modelu z osobna. W ofercie New Trendy znajdziemy również panele prysznicowe, zestawy natryskowe, systemy odwodnień, umywalki i meble łazienkowe – jako odpowiedź na spore zainteresowanie klientów tą maxymalnie dostosowującą się do potrzeb klienta marką.

Marka New Trendy dąży do miana lidera i równocześnie  najbardziej rozpoznawalnego producenta kabin prysznicowych na polskim rynku i właśnie dlatego tak szczególną wagę przykłada do wysokiej jakości oferowanych produktów. To również firma, która jest pewna produktów, oferowanych polskim konsumentom i nie boi się obejmować ich nawet 5-letnią gwarancją. Co istotne, produkty New Trendy posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające bezpieczeństwo i dokładność wykonania, jak choćby godło Jakość Roku 2009, znak CE oraz inne deklaracje zgodności z obowiązującymi normami.

Bardzo nam miło, że sklep ŁazienkiABC.pl został doceniony na arenie branży sanitarnej i otrzymał status autoryzowanego dystrybutora marki New Trendy, stając się jednym z najlepszych partnerów handlowych i trafiając do grona ZŁOTEJ DZIESIĄTKI.  Jest to dla nas niekwestionowane wyróżnienie – staramy się nie tylko wyznaczać nowe trendy, ale również być o krok przed innymi nieustannie reagując na potrzeby naszych klientów. Tym bardziej jest nam miło poinformować o trafieniu przez sklep ŁazienkiABC.pl do ZŁOTEJ DZIESIĄTKI ponieważ jest to wyróżnienie wyjątkowe – otrzymało je jedynie dziesięciu partnerów handlowych marki New Trendy.


ŁazienkiABC.pl    ŁazienkiABC.pl
Jak wspomnieliśmy – marka New Trendy specjalizuje się w produkcji kabin prysznicowych dopasowanych do wysokich wymagań polskich konsumentów. Co jednak wyróżnia polską firmę New Trendy  na tle innych firm produkujących kabiny prysznicowe? Kabiny prysznicowe New Trendy są niezwykle wytrzymałą konstrukcją ze szkła i aluminium.  Producent w trosce o najwyższą jakość produktu nie stosuje w swoich kabinach tworzyw sztucznych jako wypełnień – w odróżnieniu od innych firm, przy równoczesnej trosce o bezpieczeństwo klienta New Trendy używa do tego celu bezpiecznego szkła hartowanego o różnych grubościach, zależnie od linii produktu. Dodatkowo, co przemawia na korzyść marki New Trendy, szkło w wybranych modelach kabin jest impregnowane w procesie produkcji,  a dokładnie na jego powierzchnię nanoszone mikrocząsteczki powłoki Active Shield, która ułatwia utrzymanie szklanych powierzchni w czystości. 

Argumentem przemawiającym za wyborem New Trendy jest również fakt, że producent prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – stale gotowy do pomocy. Wiedząc z jaką starannością i dbałością o szczegóły są wykonywane poszczególne produkty New Trendy, a także mając  na względzie 5-letnią gwarancję producenta szczerze wątpimy czy będą mieli Państwo okazję przekonać się na jak wysokim poziomie stoi serwis gwarancyjny New Trendy.


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Brodzik kwadratowy 80x5,5 z obudową New Trendy CANTARE B-0136
 
Drzwi wnękowe 100 cm New Trendy PORTA EXK-1047 lewe
 
Drzwi wnękowe 120 cm New Trendy PORTA EXK-1049 lewe
 
Lustro 90x60x2 New Trendy ONE ML-0026 chrom
Na zamówienie
Lustro 90x60x2 New Trendy ONE M...Lustro 90x60x2 New Trendy ONE ML-0026 chrom
298,00 PLN366,54 PLNOszczędzasz 18%
 
Brodzik prostokątny 120x90x15,5 New Trendy CANTARE B-0276
 
Brodzik prostokątny 140x80x5,5 New Trendy ALTER B-0268
 
POWIĄZANI PRODUCENCI