Ulubione
Lustro z głębią - stwórz łazienkę na nowo

Lustro z głębią - stwórz łazienkę na nowo


Lustro jest jednym z najstarszych wynalazków cywilizacji ludzkiej, choć największą popularność lustra zaczęły zdobywać dopiero w średniowieczu. Obecnie nie sposób wyobrazić sobie mieszkania czy choćby łazienki bez niego. Lustra na stałe pojawiły się w ofercie producentów wyposażenia łazienek, a przemysł ten ciągle się rozwija.

źródło: mamatezkobieta.pl

 

Młoda, polska marka ETAP wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na oryginalne lustra produkuje takie, które zaliczyć można przede wszystkim do nietuzinkowych. Lustra, głównie łazienkowe produkowane są w różnych kształtach oraz wyposażone w różnorodne funkcje. Najpopularniejsze z nich to lustra z dodatkowym lusterkiem powiększającym czy zegarkiem. Bestsellerem jest aktualnie tzw. lustro z efektem głębi. Efekt ten polega na tym, że kiedy patrzymy w lustro odnosimy wrażenie nieskończonej przestrzeni. Przy pierwszym spojrzeniu jest to zupełnie nowe doświadczenie - przyzwyczajeni do klasycznych tafli lustra nie spodziewamy się, że tym razem ujrzymy się w nieco „innym świetle”

 

Lustro z efektem głębi dedykowane jest wszystkim tym, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności z oryginalną i nowoczesną estetyką. Przeglądanie się w lustrze z głębią jest niezwykle ciekawym wizualnym doświadczeniem, a samo lustro z tym efektem stanowi oryginalną ozdobę mieszkania jednocześnie pełniąć funkcję praktyczną jak i estetyczną.

 

Lustro wyposażone w zegar natomiast może być niezwykle pomocne, szczególnie jeśli miewamy ciężkie poranki, kiedy nasze „obroty” są nieco zwolnione a czas ogarniczony. Lustro z zegarem docenią również rodzice, których dzieci od teraz same będą mogły kontrolować czas mycia zębów, a higiena z tak nowoczesnym lustrem stanie się dla nich przyjemnością i dobrą zabawą.

 
 Rynek luster dynamicznie się rozwija, a wraz z nim zmieniają się łazienki i mieszkania. Dzisiaj lustro to nie tylko tafla, w której możemy się przejrzeć ale również designerski przedmiot, tworzący niejako wnętrze. Odpowiedni dobór lustra zapewni łazience nowy, modny wygląd a nam satysfakcję. W sklepie ŁazienkiABC.pl oferujemy szeroki asortyment luster LED i wiele innych.

 
 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

 
 
Lustro okrągłe LED 70 cm Etap NOVA LP-1 z zegarkiem
 
Lustro prostokątne 80x55 LED Etap SIMPLY LP-17
 
 
POWIĄZANI PRODUCENCI
POWIĄZANE KATEGORIE
  1. Meble łazienkowe
  2. Lustra łazienkowe