Ulubione
MASSI - marka, która podwyższa standardy

MASSI - marka, która podwyższa standardy


Branża sanitarna w Polsce często porównywana bywa do kobiety – niezwykle szybko reaguje na zmieniającą się branżową rzeczywistość, lubi nowości i piękne rzeczy, ale też nie wybacza błędów. Każdy nowy producent nie ma zatem lekko – nowe serie umywalek, baterii łazienkowych czy dodatków do łazienki muszą być zatem niezwykle przemyślane i jeszcze piękniejsze niż te oferowane dotychczas . Jest jednak producent, który ma odwagę i ambicję bycia najbardziej popularnym producentem – to MASSI.

Massi to marka, która krok po kroku zyskuje coraz większą popularność na naszym rodzimym rynku – świadczy o tym chociażby nieustannie rosnąca popularność zapytań wśród klientów. Massi to perfekcja w każdym detalu, wyważona elegancja i szeroka funkcjonalność łączą się teraz w nowo powstałej marce nastawionej niezwykle prokonsumencko. Jak zapewnia producent, Massi zamieni Twoją łazienkę w krainę sensualnych i estetycznych doznań. Jest bowiem bardziej przyjemna obietnica możliwa do złożenia przez producenta?

Marka Massi zadebiutowała na rynku w 2011r. Jest  firmą rodzinną, o wieloletnich tradycjach, silnie związaną z polskim rynkiem. To bez wątpienia powinno przekonać tych klientów, którzy cenią i chcą wspierać rodzimy rynek sanitarny. Producent Massi należymy do Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych – jedynej w kraju organizacji, która aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce.

Nowa marka szybko przyjęła się z entuzjazmem na polskim rynku sanitarnym. Dlaczego? To proste! Massi łączy w sobie  innowacyjność połączoną z funkcjonalnością i praktycznością oferowanych przez nią produktów – producent wie, że równie istotne jak estetyka i design okazują się być jakość i funkcjonalność oferowanych produktów.

Zgodnie z tym przekonaniem Massi stworzyło  linię produktów nowoczesnych, a jednocześnie wysoce praktycznych i czysto użytkowych. Massi bazuje na międzynarodowych standardach w projektowaniu wnętrz, kładąc nacisk nie tylko na walory estetyczne, ale również na wysoką użyteczność wyposażenia. Łazienka według producenta Massi ma zachwycać stylem, otaczać zmysłowością, być bezawaryjna oraz łatwa do utrzymania w czystości.
 
ŁazienkiABC.pl

W ofercie Massi znajdują się m.in.:
• armatura łazienkowa
• ceramika sanitarna
• systemy odpływowe
• wanny wolnostojące
• kabiny prysznicowe
• akcesoria łazienkowe

Wyznacznikiem marki Massi bez wątpienia jest elegancja, światowy design i nieśmiertelna klasyka zamknięta w nowoczesnej formie.


POWIĄZANI PRODUCENCI