Ulubione
Maredo ZYU 0513 / ZYU 3513 i Maestro ZSM 0113 - zlewozmywaki stalowe wracają do łask

Maredo ZYU 0513 / ZYU 3513 i Maestro ZSM 0113 - zlewozmywaki stalowe wracają do łask


Zlewozmywak kuchenny każdego dnia znosi radykalne zmiany temperatur i wiele innych niekorzystnych warunków którym musi sprostać. Wysokie temperatury, ostre przedmioty czy silne detergenty to dla niego nie lada wyzwanie. Jeśli zależy nam na tym aby zlewozmywak służył długie lata, a przy tym wyglądał jak nowy wybór jest tylko jeden – stalowy zlew kuchenny. Odporny na mody, od wielu lat cieszący się niezmienną popularnością, którą choć trochę utracił na rzecz zlewozmywaków granitowych szybko nadrabia i wraca do łask w nowej odsłonie.
Stalowy zlewozmywak firmy Deante - stal pięknie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach kuchennychZlewozmywaki Maredo i Maestro to propozycja wprost do nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni od firmy Deante. Zlewozmywaki stalowe, choć z założenia przede wszystkim praktyczne, obecnie stają się coraz bardziej przyjazne estetycznie – tak by sprostać wyzwaniom nowoczesnej, designerskiej kuchni.    


Maestro i Maredo    


Jak sama nazwa wskazuje propozycja firmy Deante to stalowy zlewozmywak, który spełni marzenia i zaspokoi potrzeby kucharzy amatorów. Stworzony z myślą o użytkownikach, którzy nade wszystko cenią wykwintne dania, a jednocześnie przywiązują wagę do kuchennej ergonomii.  Subtelne wzornictwo, w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami to cechy charakterystyczne Maestro. Proste linie ociekacza oddzielone subtelnymi stopniami ułatwiają odprowadzenie wody do komory zlewozmywaka, zapobiegając jednocześnie nieestetycznym zaciekom.

Praktyczną, geometryczną bryłę zlewu stalowego Maestro łagodzą miękkie zaokrąglenia, a gładkie, satynowe wykończenie stanowi swoistą „kropkę na i” jego nowoczesnego stylu.   Uzupełnieniem produktu jest dopasowana deska, wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego. Warto wspomnieć o funkcjonalności tego rozwiązania, nadającego się wprost do niewielkiej kuchni – takie rozwiązanie pzwala zagospodarować przestrzeć nad komorą zlewozmywaka, co daje nam nieco więcej przestrzeni przy codziennym przygotowywaniu posiłków. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy decydować się na półśrodki i wybór większego blatu, kosztem zmniejszenia powierzchni jaką zajmie zlewozmywak. Dodoatkową zaletą deski jest jej wysoka funkcjonalność - deska jest odporna na temperaturę do 250°C, co pozwala na wykorzystywanie jej na blacie kuchennym i między innymi odstawianie gorących naczyń. Deska dołączona do zlewozmywaka Maestro ZSM 0113 nadaje się również do mycia w zmywarce. Maestro ZSM 0113 występuje w jednym typie wykończenia – stali szlachetnej.    


Zlewozmywak Maredo to w przeciwieństwie do 1-komorowego Maestro zlew 1,5-komorowy. Oba zlewozmywaki łączy oczywiście to, że wykonane są z wysokiej jakości stali co zapewnia niezwykłą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Długość zlewozmywaka Maredo to aż 100 cm co sprawia, że jest niezwykle funkcjonalny w przestrzeni kuchennej. Maredo występuje w dwóch typach wykończeń – do wyboru stal szlachetna ZYU 0513 i stal dekor ZYU 3513.    Zarówno zlewozmywak Maredo jak i Maestro objęte zostały 2-letnią gwarancją producenta, chociaż wiemy co piszemy – ich trwałość to spokojnie 20 lat ;)

 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Zlewozmywak stalowy 1-komorowy 80x50 cm z ociekaczem + deska szklana Deante MAESTRO ZSM 0113 stal szlachetna
 
POWIĄZANI PRODUCENCI