Ulubione

Massi - Stylowa łazienka w komplecie
Gotowe zestawy produktów do Twojej Łazienki


Zachęcamy do skorzystania z gotowych propozycji kompletów produktów do łazienki skomponowanych we współpracy z ekspertami wzornictwa z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Teraz zakup zestawu premiujemy zwrotem gotówki na Twoje konto. Wybierz zestaw dla siebie i zaoszczędź nawet 500 zł.

BELLIS
Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie
Wasze dzieci wyfrunęły już z gniazda, a Wy macie więcej czasu i swobody. Wreszcie możecie zrobić od dawna wymarzony remont łazienki, według najnowszych trendów i pod Wasze aktualne potrzeby. Witajcie w Łazience, w której piękno i funkcjonalność tworzą, całkiem jak Wy, zgodną parę; w Łazience, która pozwala się zrelaksować i z której możecie być dumni.


WALL
Dla rodziny Wielkich Odkrywców z małym metrażem
Wasze dzieci lubią odkrywać świat? Wy lubicie stwarzać im ku temu okazje? Niech skromny metraż Was nie ogranicza! Witajcie w małej Łazience, która pozwoli Wam przeżywać wielkie chwile!


THERMO
Dla zgranego duetu w życiu i w łazience
Tak wiele Was łączy - najpierw była przyjaźń, później miłość a teraz wspólny kredyt! Jesteście młodzi i ambitni, a tchu brakuje Wam tylko po... treningu. Wspólne życie to dla Was wspaniała przygoda, ale też wyzwanie - w końcu przeciwieństwa się przyciągają, a tempo wciąż przyspiesza. Spokojnie – na chwilę możecie zwolnić i być razem. Witajcie w Łazience, w której wszystko dobrze się układa!


MOONLIGHT
Dla tych, którzy nie chcą się ograniczać
Jesteście wymagający wobec siebie i innych. Cenicie najwyższą jakość i skromną elegancję. Podczas dalekich podróży szukacie wrażeń i odpoczynku od firmy i codzienności, ale to w domu czujecie się najlepiej. Witajcie w wyjątkowej Łazience, która co wieczór pozwoli Wam się zrelaksować.


SIMPLE
Zestaw SIMPLE to linia wyrazistych produktów, których bryły oparte zostały na prostych, geometrycznych kształtach z wyraźnie zaznaczonymi skosami. Zestaw idealny do minimalistycznych wnętrz również do małych łazienek, w których wanna przylegać może bezpośrednio do ściany.


MODERN
Zestaw polecany do łazienki utrzymanej w klimacie minimalizmu i uniwersalnych kształtów. Zestaw Modern to pełna spójność wyposażenia pod względem formy, symetrii i kolorystyki. Te produkty sprawdzą się zarówno we wnętrzach realizowanych w duchu prostoty, jak i po dobraniu pewnych dodatków w tych bardziej ekstrawaganckich.
POWIĄZANI PRODUCENCI