Ulubione
Meble łazienkowe Elita JUMP - skok do nowoczesności

Meble łazienkowe Elita JUMP - skok do nowoczesności


Każdy, kto aranżuje przestrzeń w łazience swojego domu chciałby, aby raz kupione meble łazienkowe gwarantowały, że przez kolejne lata nasza łazienka będzie odpowiadała wiodącym trendom designerskim. To jednak nie lada wzywanie stworzyć wnętrze, które nie tylko będzie funkcjonalne, ale i designerskie. Na pomoc przychodzi jednak producent mebli do łazienki Elita wraz z najnowszą kolekcją mebli JUMP.

Kolekcja mebli Elita JUMP to kolekcja inna niż wszystkie - już na pierwszy rzut oka mocno wybiega w przód przed dotąd stworzone kolekcje mebli łazienkowych.

Meble łazienkowe Elita JUMP kuszą klientów połączeniem wystarczająco nowoczesnej linii wzorniczej z niezwykle przystępną ceną. Ilość dostępnych kolorów oraz rozmiary, pozwalają meble łazienkowe JUMP bez problemu wpasować do większości łazienek. Wobec wciąż silnej tendencji polskic użytkowników do robienia mebli na zamówienie Elita JUMP charakteryzują się ceną, która nie zachęca klientów do odtwarzania na własny rachunek ich wzornictwa.
 
LazienkiABC.pl
 
Kolekcja mebli Elita JUMP to niezwykle funkcjonalne meble łazienkowe które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów - korpus i front szafek zostały wykonane z laminowanej płyty 16 mm z dodatkowym zabezpieczeniem folii PCV, dając gwarancję bezpieczeństwa i ochrony przed wilgocią panującą w łazience. Szuflady w szafkach całej kolekcji posiadają wbudowane systemy wysuw, a także ciche samodomykacze i zawiasy cichego domyku, które sprawiają, że prawie w ogóle nie słychać ich podczas codziennego korzystania z mebli kolekcji Elita JUMP. Cała kolekcja mebli łazienkowych Elita JUMP ozdobiona została metalowymi uchwytami w kolorze chrom, które stanowią subtelne wykończenie każdego mebla.

Przewagą kolekcji Elita JUMP nad innymi seriami jest przede wszystkim niezwykle bogata oferta kolorystyczna - w kolekcji bowiem znajdują się meble w kolorze white, red new, silver metalic, brown metalic: wysoki połysk, violet mat, struktura nugat.

Dodatkowo nowe kolory w kolekcji JUMP, Silver i Brown, zawierają błyszczące mikrodrobinki, które odbijają światło tworząc na powierzchniach szafek metaliczny blask. Bez wątpienia zatem każdy, kto marzy o łazience odważnej, kontrastowej i zwyczajnie niezwyczajnej powinien zdecydować się na wybór serii mebli łazienkowych Elita JUMP.

Nieprzekonanych powinien przekonać chociażby funkcjonalny organizer umieszczony w górnej szufladzie, który  z pewnością ułatwi codzienną toaletę, a także utrzymanie porządku. Dodatkowo, poprzez zastosowanie okucia spowalniającego i dociągającego szufladę, szafka zamyka się cicho i łagodnie - z całą pewności przypadnie do gustu wszystkim kobietom, zapewniamy.
LazienkiABC.pl     LazienkiABC.pl

Elita poszła także o krok dalej dając wszystkim zainteresowanym serią mebli Elita JUMP możliwość stworzenia nieprzyzwoicie dobrych kompletów łazienkowych -  w ofercie serii JUMP znajdziemy także umywalki pasujące do wybranych szafek łazienkowych. Kompatybilne z szafkami podumywalkowymi serii Elita JUMP są umywalki wykonane z konglomeratu RENNEL lub KWADRO, a także umywalki szklane OZI i LOKA. I dla przykładu - połączenie głębokiej czerni umywalki LOKA z metalicznym blaskiem szafki Elita JUMP sprawi, że Twoja łazienka nabierze szyku i elegancji.


POWIĄZANI PRODUCENCI