Ulubione
Miska WC PEONIA CDE 62PW - czystość bez rantów

Miska WC PEONIA CDE 62PW - czystość bez rantów


Czysta, a przy tym bezpieczna łazienka to wyzwanie każdej polskiej rodziny. Sprzymierzeńcem w walce o ten cel jest miska WC Deante PEONIA ZERO. Dzięki Peonii ZERO utrzymywanie porządku w łazience jest dużo prostsze.

Trudne do usunięcia zabrudzenia i gromadzące się w zakamarkach drobnoustroje to zmora wszystkich, którzy pragną, aby ich dom lśnił czystością. Nie ma nic gorszego niż brud czający się w trudno dostępnych zakamarkach łazienki czy toalety.


Deante Peonia


Peonia ZERO to miska WC marki Deante, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów - nie tylko przez wzgląd na jej nowoczesny design, który będzie pasował do współczesnych, utrzymanych w minimalistycznym klimacie wnętrz. Miska wisząca WC Deante PEONIA ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby móc z łatwością utrzymać czystość, bez konieczności użycia agresywnych środków chemicznych i czasochłonnego czyszczenia. W jaki sposób? To zaskakująco proste! Dzięki usunięciu standardowego kołnierza użytkownicy nie muszą szorować trudnych do usunięcia zabrudzeń, które gromadzą się w standardowej muszli. Miskę o wygodnym, opływowym kształcie wystarczy przetrzeć miękką szmatką. Brak wewnętrznego rantu sprawia, że strumień wody dociera do wszystkich zakamarków muszli. Peonia Zero jest przeznaczona do montażu ze stelażem podtynkowym z ustawieniem zaworu spustowego 2,5/4 litry.

  Deante Peonia 2

Producent poza bezpieczeństwem i higieną nie zapomniał również o estetyce - to niezwykle istotne, każdy bowiem marzy o pięknym wnętrzu swojej łazienki czy toalety. Miska Deante PEONIA ZERO  wyróżnia się ciekawą, obłą bryłą z ukrytym systemem mocującym, który wpływa na estetykę i funkcjonalność produktu. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie trudnych do czyszczenia powierzchni, sprawia że utrzymanie higieny jest jeszcze łatwiejsze, a sam design sprawia, że miska potrafi stać się ozdobą toalety.

Peonia ZERO to zero:
•    rantów i zagłębień
•    czasochłonnego szorowania
•    wysiłku w utrzymywaniu czystości
•    agresywnych detergentówPRODUKTY Z ARTYKUŁU

Miska WC wisząca 51x35,5 cm bez kołnierza wewnętrznego Deante PEONIA ZERO CDE 6ZPW
Szybka wysyłka z własnego magazynu
+10% RABATU
Miska WC wisząca 51x35,5 cm bez...Miska WC wisząca 51x35,5 cm bez kołnierza wewnętrznego Deante PEONIA ZERO CDE 6ZPW
849,00 PLN999,01 PLNOszczędzasz 15%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI
POWIĄZANE KATEGORIE
  1. Ceramika
  2. Miski WC
  3. Miski WC wiszące