Ulubione
Najlepsza armatura prysznicowa według sklepu LazienkiABC.pl!

Najlepsza armatura prysznicowa według sklepu LazienkiABC.pl!


Aranżując łazienkę wiele osób staje przed dylematem, czy wybrać wannę czy kabinę prysznicową? Wybór nie jest łatwy. Zazwyczaj uzależniony od tego, ile mamy w łazience miejsca oraz na czym nam tak naprawdę zależy, czy na szybkim prysznicu, czy jesteśmy zwolennikami długich kąpieli. Wybierając kabinę powinniśmy dobrać do niej nie tylko brodzik, ale i armaturę prysznicową, która także ma spory wpływ na komfort użytkowania.

Zestaw prysznicowy podtynkowy czy natynkowy?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. To jaki zestaw wybierzemy uzależnione jest od chociażby aranżacji wnętrza. Na pewno w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych lepiej będą wyglądały i sprawdzały się modele montowane podtynkowo. Wiele osób wciąż obawia się ich montażu, a jeszcze bardziej ewentualnej awarii i ponownego kucia ścian. Nie jest to do końca prawdą. Baterie montowane podtynkowo są dużo mniej awaryjne od modeli montowanych natynkowo. Wszystkie ruchome elementy schowane są bowiem w ścianie i tym samym są odporne na negatywne działanie wilgoci. Wiele nowoczesnych modeli wykonanych zostało w taki sposób, by ewentualną wymianę można było przeprowadzić bez wyciągania całości.

Zestawy prysznicowe natynkowe są z całą pewnością łatwiejsze podczas montażu. Mogą mieć różne kształty, wielkości, kolorystykę a także i funkcje. Wybierając je warto jest jednak zwrócić uwagę na to z jakiego materiału zostały wykonane, a także czy posiadają technologie, dzięki którym można znacznie zmniejszyć zużycie wody, podczas codziennego i normalnego użytkowania
Najczęściej wybierana armatura prysznicowa wg sklepu LazienkiABC.pl

W naszym sklepie zestawy prysznicowe, które są najczęściej wybierane to te, które są dobre pod względem jakości a także i ciekawe estetycznie. Wybraliśmy trzy modele, które cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością:

  • Komplet natryskowy podtynkowy Deante Anemon – zestaw składa się z baterii mieszaczowej, głowicy natrysku, węża, słuchawki, zapasowych dysz, przyłącza kątowego. Zestaw idealnie nadaje się do łazienek nowoczesnych, gdzie ważny jest minimalizm. Bateria prysznicowa wchodząca w skład zestawu wyposażona jest w technologię PROECO, która ma wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Zarówno deszczownica jak i słuchawka posiadają system, dzięki któremu osadzanie się kamienia jest znacznie ograniczone. Sporą zaletą samego zestawu jest relatywnie niska cena za produkt tak wysokiej jakości!
  • System prysznicowy podtynkowy termostatyczny Omnires SYS T01 – zestaw składa się z: baterii, deszczownicy, rączki prysznicowej, węża oraz przyłącza kątowego. Bateria termostatyczna jest jednym z lepszych rozwiązań. Modele te nie tylko przyczyniają się do zmniejszenia zużycia wody, ale i są tak naprawdę po prostu bezpieczne i sprawdzają się idealnie w łazience, gdy mają z nich korzystać osoby starsze czy małe dzieci. Dodatkowo sama deszczownica posiada ogranicznik przepływu wody. Wnętrze deszczownicy wyłożone zostało gumowym płaszczem, którego zadaniem jest przeciwdziałanie zaleganiu wody. Rączka prysznicowa posiada trzy funkcje natrysku a także system Air, dzięki któremu woda jest napowietrzona i perlista.
  • Kompletny zestaw natryskowy podtynkowy Paffoni STICK S1 – trzeci z najczęściej wybieranych zestawów w naszym sklepie nie posiada deszczownicy, tylko samą rączkę natrysku. Ten zestaw idealnie podkreśli minimalistyczną aranżację. Jest elegancki i nowoczesny. Ze względu na małą ilość zewnętrznych elementów jest także bezproblemowy podczas czyszczenia i pielęgnacji. Sporą zaletą tego zestawu jest jego niska, przystępna cena, za produkt wysokiej jakości.


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Deszczownia 1-funkcyjna z baterią Deante NEO JOKO NBJ 01SK
Szybka wysyłka z własnego magazynu
+10% RABATU
Deszczownia 1-funkcyjna z bater...Deszczownia 1-funkcyjna z baterią Deante NEO JOKO NBJ 01SK
424,00 PLN499,00 PLNOszczędzasz 15%
 
Deszczownia 5-funkcyjna z baterią Deante NEO JOKO NBJ 01RK
Szybka wysyłka z własnego magazynu
+10% RABATU
Deszczownia 5-funkcyjna z bater...Deszczownia 5-funkcyjna z baterią Deante NEO JOKO NBJ 01RK
424,00 PLN499,00 PLNOszczędzasz 15%
 
Zestaw natryskowy 1-funkcyjny Deante KARBO NCC B51K czarny
Szybka wysyłka z własnego magazynu
+10% RABATU
Zestaw natryskowy 1-funkcyjny D...Zestaw natryskowy 1-funkcyjny Deante KARBO NCC B51K czarny
499,00 PLN698,00 PLNOszczędzasz 28%
 
Kompletny wannowy system podtynkowy Omnires SYSYW01CR
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Kompletny wannowy system podtyn...Kompletny wannowy system podtynkowy Omnires SYSYW01CR
1029,00 PLN1210,00 PLNOszczędzasz 14%
 
Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Ecostat E Hansgrohe CROMA SELECT E 27294000
 
Zestaw prysznicowy Omnires DEVON-S EKO
 
Kompletny łazienkowy system podtynkowy Omnires SYSY33GCCR
 
Zestaw prysznicowy Ravak X07P177
Na zamówienie
Zestaw prysznicowy Ravak X07P177Zestaw prysznicowy Ravak X07P177
360,00 PLN450,18 PLNOszczędzasz 20%
 
Zestaw natryskowy punktowy słuchawka 2-funkcyjna Grohe TEMPESTA NEW 26164001
 
POWIĄZANI PRODUCENCI