Ulubione
Niezwykła seria kabin prysznicowych - Koło Geo 6

Niezwykła seria kabin prysznicowych - Koło Geo 6


Kabina prysznicowa to solidny zakup na lata – decyzja zatem o jej wyborze musi być mocno przemyślana, a głównymi przesłankami do jej podjęcia nie mogą być tylko względy estetyczne. Jest jednak rozwiązanie, które nie tylko świetnie wygląda, ale co ważne – jest jednym a najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technologicznych. Mowa o kabinach Koło serii GEO 6.
Seria kabin i ścianek prysznicowych Koło GEO 6 została stworzona dla najbardziej wymagających Klientów. Model stworzony przez markę Koło wyróżnia się niezwykle masywnymi profilami aluminiowymi w kolorze srebrnego połysku, przezroczystym szkłem ścianek oraz niezwykle praktycznymi detalami.

Prysznic jest dobrym miejscem, aby rano pobudzić organizm do życia, a wieczorem po męczącym dniu ukoić duszę i ciało. Wystarczy tylko 10 minut spędzonych pod natryskiem, aby poprawić samopoczucie i kondycję. Warto jednak zaopatrzyć się w kabinę, która wytrzyma nieustanne użytkowanie przez długie lata, dlatego komfort podczas kąpiel zapewni odpowiedni model kabiny prysznicowej.

Marka Koło wie jak istotna jest pewność co do wyboru jedynej słusznej kabiny. Teraz można wybrać do łazienki kwadratową kabinę GEO 6 o wymiarach 80 x 80 lub 90 x 90 cm z drzwiami rozsuwanymi. Do dużej wnęki prysznicowej będą pasowały drzwi przesuwne (składające się z dwóch elementów) o szerokości 110, 140 lub aż 160 cm. Te same drzwi mogą być kompletowane ze ścianką boczną, dzięki czemu może powstać prostokątna kabina o maksymalnych wymiarach 160 x 90 cm.
ŁazienkiABC.pl - Koło Geo 6ŁazienkiABC.pl - Koło GEO 6
           Drzwi wnękowe Koło GEO 6 - jednoskrzydłowe                    Drzwi wnękowe Koło GEO 6 -dwuelementowe

Również ci, którzy szukają sprawdzonego rozwiązania będącego rozwiązaniem nietypowym śmiało znajdą dla siebie rozwiązanie z udziałem kabin i ścianek Geo 6 marki Koło. Dla nich przeznaczony jest panel poszerzający drzwi pivot lub bifold GEO 6 o czterech szerokościach: 18, 42, 60 i 80 cm. W ten sposób poszerzone drzwi mogą być przeznaczone do zabudowy wnęki lub stworzenia prostokątnej kabiny ze ścianką boczną. Nie da się ukryć, że większy wybór kabin i elementów GEO 6, w zależności od wielkości łazienki i własnych preferencji, umożliwia stworzenie jeszcze lepszej przestrzeni kąpielowej dopasowanej do potrzeb użytkowników
ŁazienkiABC.pl - Koło Geo 6
Kabina prysznicowa Koło GEO 6

Warto zwrócić uwagę, że marka Koło od zawsze stawia na uniwersalność i kompatybilność swoich produktów. Do wszystkich kabin, a zwłaszcza tych prostokątnych, będą pasowały niskie brodziki akrylowe KOŁO serii Pacyfik i Terra. Obecnie w serii GEO 6 są kabiny, drzwi do wnęk, ścianki oraz panele poszerzające o różnych wymiarach i wykończeniu. Do wyboru jest 6 kabin, 15 rodzajów drzwi oraz 4 ścianki boczne. Wybrane modele kabin, drzwi i ścianek - wykonane ze szkła przezroczystego dostępne są z powłoką Reflex Koło, która zabezpiecza ścianki przed nadmiernym zabrudzeniem. Na powierzchni szkła drobne krople łatwo łączą się w większe i szybko spływają z zanieczyszczeniami.
 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Ścianka boczna 80 Koło GEO 6 GSKS80205003
 
Kabina prysznicowa półokrągła 90 część 2/2 Koło GEO 6 GKPG90222003B
 
Kabina kwadratowa 90 szkło przezroczyste 1/2 Koło GEO 6 GKDK90222003A
 
Kabina prysznicowa półokrągła 90 część 2/2 Reflex Koło GEO 6 GKPG90R22003B
 
POWIĄZANI PRODUCENCI