Ulubione
Nowa umywalka- sposób na odświeżenie łazienki

Nowa umywalka- sposób na odświeżenie łazienki


Każdy chciałby żeby jego całe mieszkanie było zadbane. Jednak jak wiadomo remonty szczególnie niektórych pomieszczeń mogą być kosztowne. Tak jest na pewno w przypadku łazienki. Jednak jeśli chcemy wymienić w niej wszystko musimy liczyć się najczęściej z dość sporym wydatkiem. Jest to jednym z powodów dlaczego nie jest to robione tak często jak byśmy chcieli. Jednak można zmienić czasem niewiele, żeby całe wnętrze zyskało nowego charakteru. I nie są nam wcale potrzebne do tego duże nakłady finansowe.

Designerskie umywalki


Na rynku jest niezwykle duży wybór umywalek. Są takie montowane na blacie, lub wpuszczane w niego. Może być jedna mała umywalka, lub też dwie umywalki obok siebie. Wszystko zależy od wielkości łazienki, oraz od tego jakie mamy co do niej wymagania. Są umywalki, które będą owalne, kwadratowe, podłużne. Zasada jest jedna. Im większa i szersza umywalka tym może być ona płytsza. Im jest mniejsza tym samym powinna być głębsza, po to żeby użytkowanie jej nie sprawiało problemów.

Żeby łazienka wyglądała bardziej nowocześnie wystarczy czasem wymiana umywalki i kilku dodatków. W nowoczesnej aranżacji modne są teraz designerskie umywalki. Wielu producentów ma takie umywalki nablatowe w swoim asortymencie. Mogą być prostokątne, kwadratowe, czy też owalne. Wszystko zależy od gustu i od tego w jakim stylu ma być utrzymana cała aranżacja. Te nowoczesne umywalki nablatowe oprócz tego, że mają wiele walorów wizualnych są także bardzo funkcjonalne. Nie posiadają otworów przelewowych. W odpływach tych najczęściej gromadzą się bakterie. Do tego są trudne do wyczyszczenia i po jakimś czasie użytkowania nie wyglądają już dobrze. Taka umywalka nablatowa Actima dobrze komponuje się z baterią podtynkową. Bateria podtynkowa Deante jest najbardziej dyskretna i subtelna w swojej formie. Razem tworzą nowoczesny, minimalistyczny element. Umywalki nablatowe są praktyczniejsze gdyż można pod nimi umieścić szafkę. Jest tym samym pod nią więcej miejsca niż pod taką, która będzie montowana podblatowo. Ma to szczególnie duże znaczenie w łazienkach, które nie są zbyt duże i każdy centymetr powierzchni jest ważny.

 

Wybór odpowiedniej umywalki


 

Remontując łazienkę wybór odpowiedniej umywalki może nie wydawać się być zbyt ważnym. Jednak jest to urządzenie, z którego będziemy korzystali na co dzień. Często to właśnie umywalka znajduje się w centralnym miejscu i to ona jest widoczna od razu po wejściu do łazienki. Także warto żeby urządzenie to było jak najlepszej jakości. Należy pamiętać o tym by nie kupować jej w zbyt małym rozmiarze. Umywalka większych rozmiarów będzie po prostu wygodniejsza podczas codziennego użytkowania jej. Warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiału jest wykonana, oraz na firmę. Takich urządzeń bowiem nie wymienia się zbyt często. Dlatego też dobrze jest kupić ją od dobrego producenta, który jest znany z produktów wysokiej jakości. Umywalki najczęściej wykonane są z białej ceramiki. Jest to materiał, który jest stosowany od dawna i jak dotąd żaden inny nie okazał się praktyczniejszy. Ceramika cieszy się takim powodzeniem ze względu na to, że jest łatwa do czyszczenia, oraz wygląda dobrze. Do tego cena za umywalki ceramiczne jest bardzo przystępna.

Umywalki nablatowe będą pasowały do wielu trendów i aranżacji. Tak samo dobrze będzie prezentowała się taka umywalka z baterią retro w kolorze miedzi antycznej, jak i z nowoczesną chromowaną armaturą. Także jak się okazuje są to elementy wyposażenia, które będą atrakcyjnie  prezentowały się w każdej łazience.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria umywalkowa podtynkowa Deante ALPINIA BGA 054L
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria umywalkowa podtynkowa D...Bateria umywalkowa podtynkowa Deante ALPINIA BGA 054L
398,00 PLN499,00 PLNOszczędzasz 20%
 
Umywalka nablatowa 51x40 cm CORI 51 Actima CEAC.2401.WH
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Umywalka nablatowa 51x40 cm COR...Umywalka nablatowa 51x40 cm CORI 51 Actima CEAC.2401.WH
419,00 PLN490,00 PLNOszczędzasz 14%
 
Umywalka nablatowa 35 cm OVIA 35 Actima CEAC.2501.WH
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Umywalka nablatowa 35 cm OVIA 3...Umywalka nablatowa 35 cm OVIA 35 Actima CEAC.2501.WH
419,00 PLN495,00 PLNOszczędzasz 15%
 
Umywalka nablatowa 47x38 JIMA Actima CEAC.2001.465.WH
 
Umywalka nablatowa 38,5 cm CORI 38 Actima CEAC.2201.WH
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Umywalka nablatowa 38,5 cm CORI...Umywalka nablatowa 38,5 cm CORI 38 Actima CEAC.2201.WH
409,00 PLN480,00 PLNOszczędzasz 14%
 
Umywalka nablatowa 50 cm Actima RONITY 50s CEAC.2901.500.WH
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Umywalka nablatowa 50 cm Actima...Umywalka nablatowa 50 cm Actima RONITY 50s CEAC.2901.500.WH
519,00 PLN609,99 PLNOszczędzasz 14%
 
Bateria umywalkowa podtynkowa 180 mm Deante AZALIA BDA 054L
 
Dźwignia do baterii MARUNA Deante ABD TGM0 chrom/ turkus
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Outlet
Dźwignia do baterii MARUNA Dean...Dźwignia do baterii MARUNA Deante ABD TGM0 chrom/ turkus
24,00 PLN29,00 PLNOszczędzasz 17%
 
Dźwignia do baterii MARUNA Deante ABD PGM0 chrom/ fiolet
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Outlet
Dźwignia do baterii MARUNA Dean...Dźwignia do baterii MARUNA Deante ABD PGM0 chrom/ fiolet
24,00 PLN29,00 PLNOszczędzasz 17%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI