Nowoczesna łazienka w połysku

2018-05-08
Nowoczesna łazienka w połysku
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Nowoczesna łazienka w połysku

Nowoczesna łazienka w połysku

2018-05-08

Nowoczesna kuchnia czy łazienka kojarzy się nam często z lśniącymi powierzchniami mebli lub płytek na wysoki połysk. Najczęściej są to idealnie gładkie powierzchnie, które nie tylko dobrze się prezentują, ale także i są bezproblematyczne w utrzymaniu czystości i podczas pielęgnacji.


Lśniąca powierzchnia będzie odpowiednia praktycznie do każdej łazienki, bez różnicy na jej wielkość. W dużych pokojach kąpielowych można wykorzystać np. więcej mebli. A w tych o mniejszej powierzchni lśniąca powierzchnia płytek czy mebli powiększy optycznie wnętrze.

Meble łazienkowe na wysoki połysk

Meble łazienkowe cieszą się coraz większą popularnością. Spowodowano jest to tym, że coraz większą uwagę zwraca się na estetykę tego pomieszczenia. Meble na wysoki połysk posiadają wiele zalet, nie tylko wizualnych. Są także praktyczne. Ze względu na gładką powierzchnię można je łatwo przetrzeć. Lśniąca powierzchnia wygląda też na czystszą niż w przypadku mebli wykończonych matowo. Jest to nie bez znaczenia, w pomieszczeniu jakim jest łazienka.

Meble łazienkowe na wysoki połysk są idealnym rozwiązaniem w małych pomieszczeniach, odbijają bowiem światło. Producenci ich często posiadają w swoim asortymencie nie tylko standardowe i klasyczne białe meble. Coraz popularniejsze stają się być też kolorowe. Łazienka w końcu nie musi być nudna i zawsze biała.

Wybierając meble do łazienki należy zawsze zwrócić uwagę nie tylko na kwestie wizualne, ale także na to czy są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Meble na wysoki połysk na ogół są specjalnie lakierowane lub foliowane, tym samym będą odporne na wilgoć.Lśniące ściany i podłoga

Lśniące elementy mogą znaleźć się też na podłodze lub ścianach. Mogą być to popularne dziś płytki na wysoki połysk. Do najczęściej wybieranych przez klientów naszego sklepu należą płytki białe lub czarne. Te drugie potrafią nadać głębi i elegancji. Czarne płytki na wysoki połysk nie pomniejszają optycznie pomieszczenia. Sprawiają, że wygląda ono wyjątkowo i niesztampowo.

Równie dużym zainteresowaniem cieszą się płytki, które nie są gładkie. Nierówności i ciekawe kształty podkreślone dodatkowo lśniącym wykończeniem przykuwają uwagę. Takie płytki mogą nadać ciekawy i oryginalny charakter wnętrzu.

Eleganckie i nowoczesne wnętrze, to marzenie wielu z nas.  Wiele zależy od tego na jakie meble czy płytki się zdecydujemy. To właśnie te elementy mogą mieć wpływ na odbiór łazienki oraz to czy będzie to pomieszczenie funkcjonalne i nowoczesne. Podczas dokonywania wyboru warto zawsze wybierać meble czy płytki pochodzące od sprawdzonych i popularnych producentów.

WIĘCEJ W KATEGORII Meble łazienkowe

Jak urządzić łazienkę w stylu spa?

Czytaj

Powiązani producenci

Deftrans / Defra
Elita
Opoczno

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów