Ulubione
Nowoczesny wymiar zlewozmywaka Prospero - montaż typu flash mount

Nowoczesny wymiar zlewozmywaka Prospero - montaż typu flash mount


Zlewozmywak stalowy - odporny na mody, chociaż zmieniający się pod jej wpływem, od wielu lat cieszący się niezmienną popularnością, którą choć na chwilę utracił na rzecz zlewozmywaków granitowych szybko nadrabia i wraca do do polskich kuchni w zupełnie nowej odsłonie.


Zlewozmywak stalowy Prospero firmy Deante – doskonała prezencja w nowoczesnej kuchni  


Prospero to najlepsza propozycja, przygotowana przez Deante dla nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni. Zlewozmywaki stalowe, choć przede wszystkim praktyczne, obecnie stają się coraz bardziej przyjazne estetycznie – tak by sprostać wyzwaniom designerskiej, nowoczesnej kuchni.        Najnowsza propozycja firmy Deante to stalowy zlewozmywak, który spełni marzenia i zaspokoi potrzeby kucharzy amatorów. Stworzony z myślą o użytkownikach, którzy nade wszystko cenią w kuchni estetykę, a jednocześnie przywiązują wagę do ergonomii.  Subtelne wzornictwo, w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami to cechy zlewozmywaka Prospero. Idealna gładkość zlewozmywaka nawiązuje do luksusowych kuchni,  w których najlepsi kucharze przygotują wykwintne  dania.


Prospero – subtelna elegancja


Proste linie komory i ociekacza, podkreślone szlachetnym, szczotkowanym wykończeniem to cechy charakterystyczne dla Prospero. Najważniejszą jednak jego cechą jest montaż typu flush mount – instalacja produktu na równi z blatem. Montaż typu flash mount znajduje zastosowanie w przypadku blatów nie chłonących wody – m.in. marmurowych, granitowych, z tworzyw sztucznych. Materiały te doskonale komponują się z nowoczesnym modelem Deante Prospero.  Dobra wiadomość jest taka, że mamy w tym całkowitą dowolność ponieważ zlewozmywak Prospero można instalować również w tradycyjny sposób, podobnie jak modele wpuszczane w blat. 


 


 

W kolekcji Prospero ostre kształty złagodzone zostały subtelnymi obłościami, które okalają komorę i ociekacz. Minimalistyczna bryła uzupełniona została precyzyjnie zaprojektowanym przelewem oraz odpływem z prostokątnymi rozetami. Zlewozmywak stalowy Prospero został również wyposażony w korek automatyczny - umożliwiający wygodne zamykanie i otwieranie odpływu. Zlewozmywaki stalowe wytwarzane przez markę Deante wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę oraz działanie środków chemicznych. Ogromną ich zaletą jest nie przyjmowanie kuchennych zapachów oraz łatwość w czyszczeniu powierzchni.  Szczotkowanemu wykończeniu Prospero zawdzięcza nie tylko wyjątkowy charakter, ale też sprawia ono, że na powierzchni zlewozmywaków nie pozostają smugi i odciski.

 


Kolekcja Prospero dostępna jest w dwóch wariantach – zlewozmywak 1,5 komorowy ZDP 0513 z ociekaczem oraz 1-komorowy ZDP 0113 z ociekaczem.  Seria Prospero - tak jak i pozostałe zlewy stalowe marki Deante objęte została 2-letnią gwarancją producenta.  


 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Zlewozmywak 1-komorowy 100x50 z ociekaczem Deante PROSPERO ZDP 0113 satyna
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Zlewozmywak 1-komorowy 100x50 z...Zlewozmywak 1-komorowy 100x50 z ociekaczem Deante PROSPERO ZDP 0113 satyna
1639,17 PLN1999,00 PLNOszczędzasz 18%
 
Zlewozmywak 1,5-komorowy 100x50 z ociekaczem Deante PROSPERO ZDP 0513 satyna
 
POWIĄZANI PRODUCENCI