Ulubione
O co chodzi z tymi odpływami? Słów kilka o odpływach Massi

O co chodzi z tymi odpływami? Słów kilka o odpływach Massi


Ostatnia dekada rozwiązań sanitarnych podpowiada, że rezygnacja z konwencjonalnej kabiny prysznicowej z brodzikiem na rzecz strefy kąpieli ze słuchawką na ścianie i odpływem liniowym w podłodze jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań w polskich łazienkach.

Odpływ liniowy to nie tylko kwestia mody czy poczucia estetycznego w nowoczesnych wnętrzach,. Odpływ liniowy to przede wszystkim ponadprzeciętny komfort użytkowania. Trudno się z tym nie zgodzić, wszak brak brodzika to znacznie ułatwienie dla osób starszych, niepełnosprawnych, a także najmłodszych domowników, dla których codzienne korzystanie z tradycyjnej kabiny z wysokim brodzikiem staje się prawdziwym wyzwaniem. Jednak nie ma co ukrywać, że zainstalowanie w łazience odpływu liniowego to niezwykła wygoda i oszczędność miejsca, a przy tym takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie wnętrza w nieskazitelnej czystości.

Nie da się ukryć, że nowoczesne kabiny prysznicowe, montowane bezpośrednio na podłodze, odmieniły spojrzenie na tradycyjną aranżację łazienek. Takie rozwiązanie pokazało  jak efektowna, nowoczesna i funkcjonalna może być kabina bez brodzika.  Rozumiejąc potrzeby estetyczne i użytkowe klientów, wybierających kabiny bez brodzików, projektanci marki Massi przygotowali szeroki wachlarz wzorów i rozmiarów odpływów liniowych.

Odpływ liniowy MassiMarka Massi dba, aby odpływy liniowe zapewniały bezproblemowe użytkowanie kabiny przez wiele lat i skuteczne odprowadzanie dużych ilości wody. W tym miejscu warto nadmienić, że przepustowość odpływów liniowych marki Massi wynosi aż 30l/min -  to jeden z większych na polskim rynku. Producent Massi za punkt honoru zawsze bierze sobie najwyższą jakość swoich wyrobów - tak jest również i w przypadków odpływów liniowych.  Odpływy te zostały w całości wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i pokryte warstwą chromu. Gwarantuje to ich bezwzględną odporność na korozję i niesłabnący połysk. Bez wątpienia to szalenie istotna cecha jeśli po latach użytkowania chcemy mieć wciąż nowy, błyszczący przelew pod prysznicem. Odpływy Massi nadają się do montażu w dowolnym miejscu podłogi, nie tylko przy ścianie. Klient otrzymuje od producenta Massi kompletny zestaw do samodzielnej lub fachowej instalacji – z rusztem, obudową, syfonem, kołnierzem uszczelniającym, wspornikami mocującymi oraz instrukcją montażu. Odwodnienie można łatwo wypoziomować oraz dostosować wysokość zabudowy.
 
Jednak sama techniczna sprawa użytkowania odpływów liniowych to przecież nie wszystko. Decydując się na montaż odpływu liniowego w naszej łazience zamiast standardowego brodzika chcemy przede wszystkim, aby odpływ był elegancki, dyskretny i nowoczesny. I odpływy liniowe marki Massi właśnie takie są - wizualnie stanowią integralny element aranżacyjny kabiny i łazienki.

Massi idzie o krok dalej i dla zainteresowanych posiada w swojej ofercie różnorodne wzory i rozmiary odpływów liniowych, które można zainteresować do stylistyki i całej aranżacji. Proste lub faliste linie, duże i małe kropki czy inne, fantazyjne wzory – otwory w ruszcie przybierają rozmaite kształty, by użytkownik mógł dopracować aranżację łazienki w najdrobniejszym detalu. W zależności od potrzeb, w asortymencie Massi obecnie do wyboru pozostaje ok. 10 modeli odpływów liniowych, w każdym po 6 długości – od 480mm do 980mm.POWIĄZANI PRODUCENCI