OSKAR DESIGNU dla mebli Koło Twins

2016-05-31
OSKAR DESIGNU dla mebli Koło Twins
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
OSKAR DESIGNU dla mebli Koło Twins

OSKAR DESIGNU dla mebli Koło Twins

2016-05-31

OSKAR DESIGNU to jedno z najważniejszych branżowych wyróżnień w sanitarnym świecie. W tym roku to zaszczytne wyróżnienie trafiło do marki Koło za kolekcję mebli KOŁO TWINS.

Seria mebli KOŁO TWINS została zaprojektowana została przez Michała Roszkowskiego, polskiego projektanta marki Koło. Sama nagroda Red Dot Design Awards przyznawana jest już przeszło sześćdziesiąt lat, obecnie będąc jednym z najważniejszych wyróżnień w branży. Nagroda przyznawana przez Design Zentrum w Essen, uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.
 
ŁazienkiABC.pl Koło TWINS
Meble łazienkowe Koło TWINS
 
Co ważne - jury przyznaje Oscara designu najlepszym produktom, które zostały wybrane spośród kilku tysięcy zgłoszeń. Wszystkie nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: projektowanie produktu, projektowanie komunikacji i projekt koncepcyjny. W konkursie w obecnym roku 2016, w którym to nasza rodzima marka została tak wyróżniona  padła rekordowa liczba 5200 zgłoszeń nadesłanych z 57 krajów. Dopiero w zestawieniu z ilością zgłoszeń widać jakim wyróżnieniem cieszy się seria mebli KOŁO TWINS.

Nagrodę Red Dot Best of the Best otrzymało 79 produktów, Red Dot - 1304, a wyróżnieniem honorowym nagrodzono 107. Dla wszystkich miłośników designu przemysłowego warto dodać, że wszystkie nagrodzone projekty zaprezentowane zostaną na specjalnej wystawie w Red Dot Design Museum w Essen.

ŁazienkiABC.pl - Koło TWINS
Seria mebli łazienkowych Koło TWINS - idealne do Twojego wnętrza
 
Miło nam poinformować, że tegorocznym zwycięzcą edycji została seria mebli KOŁO TWINS – produkt i wykonanie polskie. To wielki zaszczyt dla naszego kraju, a także docenienie na międzynarodowej arenie branży sanitarnej.  Meble KOŁO TWINS to niezwykle prosty,  modułowy koncept meblowy, który ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Meble zaprojektowane przez Michała Roszkowskiego łatwo zaadaptować do każdej przestrzeni łazienkowej i potrzeb indywidualnych użytkowników – ich niewielkie rozmiary świetnie sprawdzą się w łazience o niewielkiej powierzchni, ale również – i w tych całkiem pokaźnych.

Meble charakteryzują się nowoczesnym, minimalistycznym designem i metalowymi uchwytami, a także płynnym frezowaniem na frontach. Całość serii wygląda niezwykle estetycznie, minimalistycznie i nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Seria dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych: biały połysk, srebrny grafit i czarny mat, które doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji. Przez ten uniwersalizm kolorystyczny seria stała się jedną z najchętniej kupowanych serii mebli łazienkowych w Polsce.

Projekt mebli KOŁO TWINS już wcześniej otrzymał nagrody m.in. Dobry Wybór 2015 oraz jest finalistą konkursu Dobry Wzór 2015.

WIĘCEJ W KATEGORII Meble łazienkowe

Jakie lustro do łazienki wybrać?

Czytaj

Powiązani producenci

Koło

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów