Odpływy liniowe Clean Line marki Geberit - maximum funkcjonalności i designu

2015-04-23
Odpływy liniowe Clean Line marki Geberit - maximum funkcjonalności i designu
Mateusz Kania zdjecie
Mateusz Kania
Odpływy liniowe Clean Line marki Geberit - maximum funkcjonalności i designu

Odpływy liniowe Clean Line marki Geberit - maximum funkcjonalności i designu

2015-04-23

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej spotkać można odpływy liniowe, które nie tylko są wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem pod prysznic, ale również odzwierciedlają styl mieszkańców domu. Kolekcja wpustów i odpływów łazienkowych marki Geberit pozwala zmienić zwyczajne łazienki w indywidualne obszary relaksu przy zachowaniu maximum wygody i designu.

Odpływ liniowy montowany pod prysznicem to wyjątkowo eleganckie, designerskie rozwiązanie. Odpływy liniowe to naturalne rozwinięcie odpływu punktowego znanego najczęściej jako kratka ściekowa. Odwodnienia liniowe mogą być montowane w dowolnym miejscu podłogi łazienki, najczęściej pod prysznicem, zarówno na środku jak też tuż przy samej ścianie. Odpływy liniowe stosowane są coraz powszechniej w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych łazienek pozbawionych standardowego brodzika, co pozwala na swobodny dobór kształtu kabiny oraz wykończenia powierzchni podłogi.  Takie rozwiązanie zyskuje zwolenników głównie dlatego, że swoją prostotą po prostu zdobi łazienkę przy zachowaniu pełnej funkcjonalności tego rozwiązania. 

Produkty Clean Line marki Geberit wykonane są ze stali nierdzewnej i łączą w sobie wynikający ze zdobytego doświadczenia techniczny know – how z elegancją i wysoką jakością wykonania. 
Odpływy liniowe i wpusty Clean Line Geberit to rozwiązania, w których nowoczesna forma wizualna i elegancja współgrają z techniką, co w połączeniu z szeroką gamą osprzętu umożliwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników -  już teraz możesz stworzyć rozwiązanie pod prysznic o którym zawsze marzyłaś.

Odpływy liniowe Geberit robią wrażenie nie tylko swoim wzornictwem, ale także łatwością czyszczenia. W przeciwieństwie do innych tradycyjnych odpływów liniowych, brud i bakterie nie gromadzą się na ich długości.

Co przemawia za wyborem odpływów i wpustów Clean Line marki Geberit?

•    Otwarta powierzchnia: brak zbiorowisk brudu
•    Poręczna pokrywa: łatwa i wygodna przy zdejmowaniu
•    Praktyczny koszyczek: zdejmij – przepłucz – i już czysto
•    Ponadczasowy design: szczotkowana stal nierdzewna to wzornictwo, które jest zawsze atrakcyjne
•    Optymalna długość: odpływ można przyciąć do odpowiedniej długości i dzięki temu idealnie dopasować do obszaru natrysku
•    Prosty montaż: kompletny zestaw do zabudowy to łatwy montaż i szczelna izolacja.

WIĘCEJ W KATEGORII Odwodnienia

Łazienka dla niepełnosprawnych w bloku – jak ją zaaranżować?

Czytaj

Powiązani producenci

Geberit

Powiązane kategorie

Ikona wyceny Zamów
Ikona wyceny
Ikona projektu łazienek online Zamów
Ikona projektu łazienek online