Ulubione
Odwodnienie łazienkowe Ravak OZ RUNWAY / OZ ZEBRA

Odwodnienie łazienkowe Ravak OZ RUNWAY / OZ ZEBRA


Odpływa po linie

Choć stosowane już od dawna jako zamiennik brodzika, odpływy liniowe pomimo swojego ozdobnego charakteru nadal potrafią być kłopotliwe w montażu. Najczęstszym problemem okazują się gabaryty rusztu, dla którego może zabraknąć miejsca w niewielkiej łazience. Dlatego Ravak stworzył odpływy, które sprawdzą się nawet w najmniejszych kabinach prysznicowych.
Czeski producent do swoich podstawowych odpływów z serii Runway oraz Zebra dodał także egzemplarze o długości 30 cm, co idealnie powinno współgrać z płytkami o takiej właśnie szerokości. Dzięki temu brodzik prysznicowy zastąpimy efektownym rusztem o wysokiej jakości, którą producent oszacował aż na 25 lat gwarancji. Wszystko za sprawą najlepszej jakości stali nierdzewnej oraz systemowi zapobiegającemu zatrzymywaniu się nieczystości.

Także i sam montaż nie powinien okazać się problemem. Instalacja przebiega szybko i jest bardzo precyzyjna. Dodatkowo niska zabudowa powinna umożliwić w przyszłości ewentualną rekonstrukcję.

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na odpływ w kształcie pasa startowego, czy tez może pod prysznicem będziemy przechadzać się niczym po ulicznej zebrze, każdy z nich zapewni bezbarierowe wejście kabiny podkreślając tym samym styl naszej glazury lub terakoty.


 
Tomasz A. Konwicki


POWIĄZANI PRODUCENCI