Odwodnienie łazienkowe Ravak OZ RUNWAY / OZ ZEBRA

2011-11-23
Odwodnienie łazienkowe Ravak OZ RUNWAY / OZ ZEBRA
Mateusz Kania zdjecie
Mateusz Kania
Odwodnienie łazienkowe Ravak OZ RUNWAY / OZ ZEBRA

Odwodnienie łazienkowe Ravak OZ RUNWAY / OZ ZEBRA

2011-11-23

Odpływa po linie

Choć stosowane już od dawna jako zamiennik brodzika, odpływy liniowe pomimo swojego ozdobnego charakteru nadal potrafią być kłopotliwe w montażu. Najczęstszym problemem okazują się gabaryty rusztu, dla którego może zabraknąć miejsca w niewielkiej łazience. Dlatego Ravak stworzył odpływy, które sprawdzą się nawet w najmniejszych kabinach prysznicowych.

Czeski producent do swoich podstawowych odpływów z serii Runway oraz Zebra dodał także egzemplarze o długości 30 cm, co idealnie powinno współgrać z płytkami o takiej właśnie szerokości. Dzięki temu brodzik prysznicowy zastąpimy efektownym rusztem o wysokiej jakości, którą producent oszacował aż na 25 lat gwarancji. Wszystko za sprawą najlepszej jakości stali nierdzewnej oraz systemowi zapobiegającemu zatrzymywaniu się nieczystości.

Także i sam montaż nie powinien okazać się problemem. Instalacja przebiega szybko i jest bardzo precyzyjna. Dodatkowo niska zabudowa powinna umożliwić w przyszłości ewentualną rekonstrukcję.

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na odpływ w kształcie pasa startowego, czy tez może pod prysznicem będziemy przechadzać się niczym po ulicznej zebrze, każdy z nich zapewni bezbarierowe wejście kabiny podkreślając tym samym styl naszej glazury lub terakoty.


 

WIĘCEJ W KATEGORII Odwodnienia

Łazienka dla niepełnosprawnych w bloku – jak ją zaaranżować?

Czytaj

Powiązani producenci

Ravak

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów